Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen negatív élményeitek...

Milyen negatív élményeitek vannak a Család utcai Állatorvosi Rendelővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék saját, vagy ismerősök tapasztalataira, véleményeire. Tudom, hogy rengetegen járnak ide, viszont egyre több rossz irányú kritikát hallottam felőlük, ál-kezelésekről, pénzlehúzásokról, etikai eljárásokról.


Kérem, hogy akinek pozitív véleménye van a rendelővel kapcsolatosan, az ne kommentáljon, az erre vonatkozó részeket már elolvastam! Köszönöm!



2013. okt. 4. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
A nyíregyházira gondolsz? Mert abban a városban aligha van normális állatorvos...
2013. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Oh, elnézést, nem írtam, a budapestire gondolok.
2013. okt. 4. 19:47
 3/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
14%
Miért tán ott dolgozol, hogy úgy írod, hogy "rengetegen járnak IDE" Különben úgy írtad volna, hogy ODA.
2013. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom ebben a rendelőben... Nem is jártam még náluk. Ha így lenne, akkor talán tudnám, hogy mik folynak ott nem?

Rengetegen járnak ide, ebbe a rendelőbe...amiről most szó van, de elnézést, ha helytelenül fogalmaztam...


Egyébként többek között pont a Te véleményedre is kíváncsi lennék, zsuzsabazsa, mert láttam az egyik kérdésnél, hogy pont Neked volt az etikai ügyed velük kapcsolatosan.

2013. okt. 4. 20:43
 5/27 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. bár a legtöbben tényleg dicsérik őket, de azért hallottam 1-2 cifra dolgot,de nem tudom, igazak-e.
2013. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

A legutóbbi esetnél volt egy ápoló egy asszisztens és még egy, azt hiszem a dokit helyettesítő személy.

Ezek voltak csak ott amikor az eset történt.

Ennek ellenére az etikai bizottság tárgyalása után már vagy tíz olyan hamis tanukat szedtek össze az orvossal az élen akik az ő verziójukat igazolták.


Mindenki tudta mi az igazság, de ha az orvos azt mondja, hogy mondd az ellenkezőjét, mert haver vagy akkor persze, hogy a valótlant fogja mondani.

A hangszalagon a doki elismerte a hibát, de a hangszalag később eltűnt és a jegyzőkönyvben meg más szerepelt és nem az ami a szalagon volt.

A hangaszalag kiadatására vonatkozóan azt mondta a bizottság, hogy a hanganyagot nem archiválják.

Mi hárman voltunk ők meg tízen ellenünk, plusz az ügyvéd az orvos felesége.

Az ügy megrekedt.

2013. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Atyaég, de durva. A filmekben lát ilyet az ember. De akkor a bíróság is benne volt a dologban, ha eltüntették a szalagokat? Vagy lehet spanok a feleségével, ha az meg ügyvéd..mindenki mindenkinek itt már a haverja, csak a becsületes embereket nem támogatja már senki sem..

Hát, tudom, késő már, de legközelebb kell csinálni másolatot is, ami nem tud eltűnni :(

És elpusztult miattuk a kutyusod? Vagy valami károsodása lett, vagy mi volt a baj? Ilyenkor, ha esetleg máshol előfordulna ilyen dolog (ha meghalt a kutyusod), akkor kérj boncolást egy független helyen, ahol végeznek.

Meg keresni kell normális rendelőt...

Vannak egyébként ilyen emberek. Jártam egy rendelőbe, csak az nem egy híres (hírhedt) hely, na ott volt olyan a főnök, hogy lyukat dumált az emberek hasába, de szakmai háttér az meg nem igen volt a sok beszéd mögött. És csodálkoztam, hogy senkinek nem tűnik fel ez a sok hülyeség, amiket beszél? És nem...mindig boldogan mentek hozzá, meg külön őt kérték a gazdák.

2013. okt. 4. 21:17
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Az a helyzet, hogy a rossz hír mindig jobban terjed. Meg tökéletes ember nincs, meg olyan doki sincs, aki mindenkinek megfelel. Mint ahogy minden kutyaiskolát is szidnak, pedig nem mindegyik szar. Távolról nem tudjuk megmondani, mi történt valójában, főleg így, hogy mindenki mást állít. Menj el, nézd meg; ha tetszik, maradj ott, ha nem, akkor ne. Olyan helyet nem fogsz találni, ahol 100%-os a megelégedettség. A Család utcában 99%. Ha ez sem elég, akkor ráfáztál :D
2013. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
53%

Nem a bíróság, hanem a bizottság van összefonódva a dokival.

Arra meg hogy másolatot kérjek a hanganyagból arra nem is gondoltam. Illetve a barátnőm kért, de neki azt mondták, hogy minden le lesz írva szóról szóra a jegyzőkönyvben.

Nem az én kutyám volt, hanem a barátnőmé egy Amerikai buldog és Doni a neve.


Másnap elvittük egy másik állatorvoshoz aki a vérömlenyes szemét kezelte és a nyakán a zsírpúpot megműtötte.


Az Csanád utcai rendelőben a nem megfelelő bánásmód végett

vérömleny /Hematóma/ keletkezett a szemén, a szájából és az orrából dőlt a vér. Az állatorvos azt mondta, hogy a magsavérnyomás miatt van.

2013. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Kedves akumi!


Értem én, és tudom, hogy nincs tökéletes ember. Mindenki követ el hibákat, de azt tudni kell beismerni is, ha hibázik valaki. De azért van jó pár jó hírű rendelő is, amelyekről még nem hallottam rosszat (ez természetesen nem zárja ki, hogy nincs elégedetlen gazdi ott), és vizsgálatok, meg perek sem folytak ellenük.


Csak kíváncsivá tett néhány dolog, és ezért szerettem volna olyan emberek véleményét kérni, akikkel megtörténtek ezek az esetek. Őszintén, nemrég óta nem is hallottam róluk semmit, csak névről. Kb tudtam, hogy létezik ilyen nevű rendelő. Aztán ezen az oldalon volt pár kérdés velük kapcsolatosan, és csodálkoztam, hogy micsoda csoda rendelő ez, ahol órákat állnak az emberek sorban,és mindenki elégedett. Csak aztán olvastam, hogy mégsem. Még ez annyira nem is tett volna kíváncsivá. De ma pont egy barátom mesélt egy "csodadokiról", és nem túl pozitív dolgokat. Aztán kiderült, hogy az említett helyről van szó. És igazából ez tette érdekessé számomra a dolgot.

Ezt a témát nem szántam indulatkeltésnek, egyszerűen csak hallani szerettem volna véleményeket.

De örülök, hogy az emberek nagy része elégedett.

Köszönöm szépen a Te válaszodat is!

2013. okt. 4. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!