Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen negatív élményeitek...

Milyen negatív élményeitek vannak a Család utcai Állatorvosi Rendelővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék saját, vagy ismerősök tapasztalataira, véleményeire. Tudom, hogy rengetegen járnak ide, viszont egyre több rossz irányú kritikát hallottam felőlük, ál-kezelésekről, pénzlehúzásokról, etikai eljárásokról.


Kérem, hogy akinek pozitív véleménye van a rendelővel kapcsolatosan, az ne kommentáljon, az erre vonatkozó részeket már elolvastam! Köszönöm!



2013. okt. 4. 13:56
1 2 3
 21/27 Akiteki ***** válasza:
100%

Egy valamit nem értek, ezt magyarázzátok el nekem, ha kérhetem: Hogy van az, hogy odaadod a kutyát, elviszik és kihozzák?

Megfordultam már néhány állatorvosnál, de az összes beavatkozásnál ott voltam. Legyen az saját kutya vagy talált, vizsgálat vagy röntgen. Egy zsírcsomó kezelése mégsem egy hasi műtét, hogy ne legyek a kutyával. (Bár én azokon is mindegyiken ott vagyok.)

2013. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Itt most a kérdezővel vagyok kontaktusba"

Én ennek mérhetetlenül örülök, de akkor miért szólítgatsz meg folyton, mintha akarnál tőlem valamit?

2013. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 zsuzsabazsa ***** válasza:

Akiteki, úgy hogy egyszerűen elém állt egy ápolónő az ajtóba és nem engedett be Azt mondta, hogy TILOS bemenni és kiküldött a váróba.

Mennem kell, majd holnap folytatjuk.

2013. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 sippara ***** válasza:
Ezt a részét én sem értem. Épp a héten voltunk Józsinál, fél egytől fél négyig volt bent a kutya, és én végig ott voltam mellette, a kezelés gázosabb részeinél én fogtam le, fel sem merült, hogy nélkülem legyen bent.
2013. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Kérlek benneteket, hogy fejezzük be ezt a vitát. Sajnálom, hogy ekkora veszekedés kerekedett ki a kérdésemből kifolyólag, nem ez volt a célom. Egyik fél sem fog igazat adni a másiknak, nincs értelme tovább boncolgatni a dolgot.

Jó éjt Nektek!

2013. okt. 4. 23:38
 26/27 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Évek óta járok a Család utcai Rendelőbe. Minden beavatkozásnál, oltásnál ott vagyok és lefogom az állataimat,nyugtatom őket. Egy alkalommal csippezésre vittem a görényemet,de sajnos kevés voltam a lefogásához. Annyira ficánkolt és ellenkezett,hogy a paszta és a nyugtatgatás ellenére is majd kiugrott a kezemből.Végül az ápolónak kellett lefognia de már előre szólt, hogy mivel az állatom nagyon nyugtalan és erősen meg kell fognia előfordul,hogy elered a vér az orrából.Így is történt. Vérzett az orra és természetesen folyt kicsit a szájából is.Ott voltam és láttam,hogy semmi rosszat nem csinált vele,egyszerűen az állatom volt túlzottan izgatott .Nem tudom elképzelni sem a dokiról róla és sem a csapatáról,hogy szándékosan ártana valamelyik állatnak. Lett volna mégegy lehetőség amit fel is ajánlott,hogy halasszuk el a csippezést,de én ragaszkodtam hozzá.Elvégre nem operálásról volt szó csak egy apró pippszről..

2015. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%

Én négy éve járok oda, az összes szomszédom oda jár, a helyi kutyások, akikkel találkozom, mind oda járnak, a váró folyamatosan tele van emberrel-állattal. Soha egyetlen egyszer nem találkoztam ott olyan dolgozóval, aki ne lett volna láthatóan elkötelezett állatbarát. Mindig mindenki extrém kedves és gondos volt a kutyámmal és velem is. Hogy hibáznak, azt el tudom képzelni, mert nincs olyan orvos, aki ne követett volna el életében kisebb-nagyobb hibákat, ez egy nehéz munka, amiben könnyű hibázni.


Fogalmam sincs, mi történt az itt tárgyalt esetben. Nyilván nem is fogom megtudni. Ha hibáztak, akkor hibáztak, mindenhol előfordulhat. És igen, ha hibáztak, akkor el kellene ismerni. De ha nem? Én ezt így nem tudom megítélni és esélyem sincs. Annyit tudok, hogy nap, mint nap találkozom ostoba emberekkel, akiknek a véleménye nem sokat nyom nálam a latban, különösen azt kell óvatosan kezelni, ami az internet különböző bugyraiban névtelenül hangzik el.


Egyébként ha sikeres vagy és sok ügyfeled van, akkor mindig több lesz a panasz is. Az arányok számítanak.

2015. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!