Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen negatív élményeitek...

Milyen negatív élményeitek vannak a Család utcai Állatorvosi Rendelővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék saját, vagy ismerősök tapasztalataira, véleményeire. Tudom, hogy rengetegen járnak ide, viszont egyre több rossz irányú kritikát hallottam felőlük, ál-kezelésekről, pénzlehúzásokról, etikai eljárásokról.


Kérem, hogy akinek pozitív véleménye van a rendelővel kapcsolatosan, az ne kommentáljon, az erre vonatkozó részeket már elolvastam! Köszönöm!



2013. okt. 4. 13:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Jah, értem, akkor a bizottság. Hát, szép a magyar igazságszolgáltatás...


Megverhették a kutyát..? Igen, mondjuk erről nehéz bizonyítékot gyűjteni, de lehet fényképet csinálni például, bár az nem bizonyítja, hogy ők tették ezt vele. De ezt az indokot elfogadták a bíróságon, hogy a magas vérnyomás miatt ömlött belőle a vér? Vagy ott már mást vallott?

Egyébként ha ne adj isten történne később még hasonló eset, akkor tudok ajánlani egy igazságügyi állatorvos szakértőt privátban,ha szükséged van rá, aki korrekten bírálja el a bizonyítékokat meg a hallottakat. (bár nem tudom, hogy ilyen esetben lehet-e kérvényezni egy adott szakértőt, vagy véletlenszerűen vizsgálja egy az ügyet.)

2013. okt. 4. 21:53
 12/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
57%

Akumi!


Nem kell megmondani távolból mi volt valójában mert azt én tudom meg akik velem voltak.

Ezidáig volt nyolc kutyám, évtizedekig jártam orvoshoz különböző bajokkal, nyavalyákkal, műtétekre, mellüregi csapolásokra stb.. Az, hogy vannak orvosok akik tévednek azt is aláírom, de olyannal mint a Csanád utcai még nem találkoztam akinek nincs vér a pucájában. Elsőre mindent elismert, utána meg jó hogy azt nem mondta, hogy ott sem jártunk.


A Vándor doktor a lehel úti kórházban egy másik esetnél elismerte, hogy hibáztak és kártérítést is fizetett önszántából, és tudta, ha a dolgozói hibáznak őt veszik elő és ezt vállalta.


Ez a két orvos között a különbség.

Az egyik arcátlanul hazudik, míg a másik úriember módjára viselkedik.

2013. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
63%

Készült fénykép egy sorozat, be is adtuk akkor az etikai bizottságnak.

Amikor azt mondja az etikai bizottságon az egyik bizottsági tag, hogy nézzem meg az ő szemét mert az övé is piros, mert keveset aludt. Odavágtam elé a kutya fotóját és azt találtam neki mondani, ha olyan hematomás szemet akar mint amilyen a buldognak van akkor látogasson el a család utcai rendelőbe.

El kérem tőled a szakértő elérhetőségét. Kösz.

2013. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

mi lassan 9 éve járunk oda, és soha nem volt semmilyen problémánk, sőt, ha kellett volt, hogy éjfélig is bent volt valaki velünk, egy nagyon jó barátom havanese kutyájával meg hajnali 3-ig. Szerintem 9 év alatt ki kellett volna derülnie annak, ha rossz dokik, de ez tényleg csak úgy működik, hogy odamész és te magad látod a rendelőt és az orvosokat.

A pénzlehúzásról meg annyit, hogy ugyan drágák, de mentett és menhelyi kutyáknak elég sok kedvezmény jár, alapítványuk is van, ahova befogadnak elhagyott állatokat, ellátják őket és megpróbálnak nekik gazdát keresni.

2013. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Na akkor még egy utolsó megjegyzés, aztán kiszálltam.

Kérdező! Ha objektív akarsz maradni, akkor nem ítélsz csak az egyik fél véleményéből. Ez úgy általában az életre igaz, nem a doki védelmében mondom, de úgy látom, hogy nagyon készpénznek veszed, amit hallasz. De ha a doki mesélte volna el először, akkor meg azt hinnéd el, csak attól még ugyanúgy gőzöd sem lenne róla, hogy mi az igazság.

2013. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem ítélek csak az egyik fél oldaláról, ahogy a kérdésemet is kezdtem, az összes pozitív véleményt is már elolvastam, ami az oldalon található, és pontosan, hogy úgy kapok objektív képet, ha a negatív véleményeket is hallhatom.
2013. okt. 4. 22:31
 17/27 zsuzsabazsa ***** válasza:

Akumi!


Nem kívánom neked, hogy a kutyád úgy járjon mint ez az Amerikai buldog, hogy egy zsírmiriggyel viszed be a kutyádat csak egy vizsgálatra és 15 perc múlva az orrán száján és a szemén kidülled a vér úgy hozzák ki neked.

Te biztosan az állatorvosnak adnál igazat, hogy a vizsgálat ezzel jár. Nemde?

2013. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
Zsuzsa, sajnálom, de egyszerűen nem nézem ki ezekből az orvosokból, hogy ok nélkül ütnék az állatokat. Van ismerősöm, akit hasonlóan vad dolgokkal gyanusítottak meg, amik annyira köszönőviszonyban sem voltak a valósággal, hogy azt sem tudtam, hol keresgéljem az államat, amikor meghallottam, azóta annyira nem hiszek el senkinek semmi ilyesmit. Meg úgy nézz rám, hogy olyan ember vagyok, aki a Bibliát is azért nem olvassa, mert emberek írták, és az emberek a saját érdekükben hajlamosak a csillagokat is lehazudni az égről. Azt hiszem el, amit látok, tapasztalok, meg ami szerintem logikus, és szerintem amit te mondasz, az nem állja meg a helyét a valóságban. Vagy ha mégis, akkor annak nagyon komoly oka van, és igen, elnézem a rendelőnek. Nyilván ha az én kutyámmal történt volna meg, nem nézném el, tőled sem várja el ezt senki, de az a lejáratókampány, amit folytatsz a rendelő ellen, már nagyon durván szánalmas, fejezd be. Nem akartam rá reagálni, mert hülyeségnek tartom, hogy ezen vitatkozzunk, nyilvánvalóan egyikünk sem fogja meggyőzni a másikat, nem is értem, miért nem látod ezt be, de csak nem hagysz békén, hát tessék. Menj be a rendelőbe és verd pofán a dokit, ha tényleg elégtételt akarsz, állj ki az igazadért, bassz az asztalra, vagy amit akarsz, de ott, ahol ennek értelme is van, mert ez a bizonyíték nélküli gusztustalan sárdobálás rohadtul nem pálya, és elmondhatatlanul unalmas. Keress magadnak egy pasit, és foglald le magad valami mással.
2013. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg emlékeim szerint - de javíts ki, ha tévedek - hátravitték a kutyát. Nem volt kötelező megengedni, hogy elvigyék mellőled, simán mondhattad volna, hogy lefogjátok ti. Azt sem tartom kizártnak, hogy annyira vergődött a kutya kezelés közben, hogy nekikúrta magát a falnak, asztalnak, bárminek. Ismerek olyan kutyát, akihez 4 ember kell, hogy le tudják fogni, mert annyira rángatózik vizsgálat közben.

Tudod, van egy olyan dolog, hogy szó elszáll, írás megmarad. Alá kellett volna íratni a Józsiékkal egy papírt, amin elismerik a dolgot és akkor még el is hinném, hogy náluk ilyen megtörténhet..

2013. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
36%

Akumi és Pannácska. Azt hiszem tévedésbe estetek.Itt most a kérdezővel vagyok kontaktusba és nem tartozok semmiféle elszámolással az irányotokba.

A kérdezővel már privátba megbeszéltük a személyes kérdéseket és válaszokat. Jó éjszakát mindenkinek.

2013. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!