Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám minden játékát egyből...

Kutyám minden játékát egyből szétrágja. Milyen játékot vegyek neki, ami kitart?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 20:10
1 2
 11/14 Imola Ágnes ***** válasza:

Én is a kongot ajánlanám. A mi rotink is mindent szétrágott, ez pedig már egy éve megvan.

Itt egy rövid videó is róla: http://www.youtube.com/watch?v=ERur5B3PDbs

2013. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az enyém is szétrágta régen a játékait.. vehettem neki akármilyen szétszedhetetlen játékot..mindet szétrágta, mindegy hogy 300ft-ért vagy 3000ft-ért vettem.. Meguntam hogy hetente vehetnék neki játékot.

Abban az időben pont itthon voltam mindig. Figyeltem hogy mikor nem játszik már vele hanem rágja szét, akkor tiltás és eltettem előle. Volt hogy csak húsz percre de volt hogy egy fél napra. Szerintem kb 1-1,5 hét alatt le is szokott róla, hogy ha szétrágja nincs játék. Így azóta mindig előtte vannak a játékok (van egy kettő amivel csak akkor játszunk ha lemegyünk, vagy ha én akarok játszani, ezek nincsenek előtte,) és egyiket sem rágja már szét, még ha egyedül is van itthon, akkor sem. Nekem ez jobb megoldásnak tűnt, mint keresgélni strapabíróbbnál strapabíróbb játékokat.

2013. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ilyen drága dolgokat mert szintén szétrág mindent, egy használt terepmotorgumiból kiszedtem a drótfalcot aztán azzal elvan :D
2013. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szóval azért kell a játék, mert különben unatkozik és amikor unatkozik ugat ??

ugatás elleni játék :)

nem játék kell ide koma:)

egy kis kutya nevelés, egy kicsivel több gazdinevelés, és megoldódik a probléma !

a kutya akkor játszik amikor arra engedélyt kap , akkor ugat amikor megengedjük neki, de ok nélkül nem ! a kutya ,ha unatkozik ,nem szétrág dolgokat és nem ugat unalmában !!

egy normálisan nevelt kutya pihen, alszik, sétálgat, figyel !!! de nem ugat oktalanul , nem rágcsál , stb,stb.

a neveléssel csodákat lehet tenni !

valószínűleg a veled töltött idő nem olyan amilyennek lennie kellene.

ha csak napi 1-1,5 órát szánsz a kutyádra már az is elég!!

csak tartalmas,és nevelő célzatú 1,5 óra legyen !

vagy vásárolj neki sok-sok-sok játékot :)

mert az nem megoldás !

2013. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!