Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos Angol Cocker spánielem,Lily.

Épp sétáltam vele(pórázon) az utcán,ahol házak vannak.

Az egyik háznál tárva nyitva a kapu,de ki is van írva,hogy HARAP A KUTYA!Erre szépen az udvarban csűcsörög egy Dobermann,és 2 Tacsi.Persze a Dobi rögtön szalatt,a 2 tacsival együtt.Azt hittem ez volt az utolsó sétám Lilyvel.Rögtön nekiesett a Dobi a kutyámnak,a 2 tacsi meg csak ugatott,erre kijön a "nagy gazdi",és nézi,ahogy próbálom leszedni a nagy Dobit.Nah akkor lett elegem,ordítottam egy akkorát a kutyákra,hogy egy kicsit arrébb mentek,illetve bementek a házba.A gazdi csak nézett rám,mint egy idiótára,majd becsukta a kaput,és bement.Egy szót sem szólt.De nem ez az első eset...Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen?Veletek történt már ehhez hasonló?



2013. okt. 10. 20:06
1 2
 11/18 anonim válasza:
Az én goldi-lányomat megtépték, de sikerült kiszabadulnia, elszakadt, de csak annyira, hogy ne kapják el, sétáltatás közben. Tiszta vér lett, de a támadó kutyának a vére volt rajta, a szemhéját kapta meg és nagyon vérzett. Őt is megharapták a grabancánál, de csak fájlalta a helyét, elmúlt. Egy boxer és egy óriási kutya volt a támadó, ők ketten voltak. Fehér kutya a goldi-lányom, és nagyon látszott a vér a bundáján. Felhívtam a gazdáját, aki egy kutyakozmetikus, hogy nem lett semmi baja az én kutyámnak, erre közölte, hogy az ö kutyájának a szemöldöke sérült és ki kell majd fizetni a műtétjét. Én meg is ígértem, hogy kifizetem, egyszer bekopogott és kérte az árát, de számlát nem akart mutatni. Mondtam neki, hogy hozom a pénzt, ott állt a kapuban 10 percig, majd elment. Azóta nem köszönünk egymásnak.
2013. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én vissza mentem volna felfegyverezve és ha megint támadnak a kutyák akkor nagyon megszívják.


Ha gazdinak esetleg lenne valami észrevétele akkor ő is!

2013. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Az én kutyám szabadon volt, az ő nagy kutyája pórázon, a boxer szabadon. A boxer támadott rá a goldi-lányomra, ez nem is lett volna baj, mert egyenlő súlycsoport volt a kettő, de a nagy kutya kitépte magát a pórázból és elkapta a Lilikét a hátán a grabancánál. A boxer meg ugrált körülötte. Ketten akartuk leszedni a nagy kutyát a lilikéről, de félelmetes volt, ahogy ráncigálta. Ütöttük a fejét a pórázdobbal, de mintha nem is érezné. Egyszer csak kiszabadult a Lilike és elszaladt és ott várt, csupa vér volt. Azt hittem ő vérzik, de nem volt seb a testén. Amikor a grabancát nyomogattam nyüszített. Pár napig fájt neki, aztán elmúlt. Egyébként, pár házzal arrább lakik a gazdája, ezért is hívtam fel, hogy megnyugodjon. Amikor azzal jött, hogy ki kell fizetni a műtétet, teljesen lehidaltam. Aztán arra gondoltam, hogy megígérem, hogy kifizetem, eszemben se volt amúgy, had reménykedjen, hogy pénz áll a házhoz. Ott állt a kapuban és arra várt, hogy kihozom neki a pénzt és odaadom. Ahogy az elment onnan, hogy nem jött senki a pénzel, - látnotok kellett volna. Ott röhögtem az balak mögött, hogy vár a pénzre.
2013. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szilvi & Argos ***** válasza:

A csúcs eddig az volt, mikor mentem a járdán 6 kutyával. 2 közepes testű pórázon, Argos és 3 kicsi szabadon. Szemben jött egy labiféle kutya pórázon egy nőcivel. Átmentem az úton a kutyákkal, hogy ne legyen baj, Argost előreküldtem, a többit pont rendeztem, mikor szemem sarkából láttam, hogy a nőci fekszik a járdán túloldalt. Köv. pillanatban Argos és a labi már az út közepén verekedtek. A labi elrántotta a nőcit és kutyámnak rontott :O 5 kutyával közöltem, hogy marad és rohantam a kutyámhoz, k9 hám volt rajta, meg tudtam fogni biztosan, de a labi ismét támadott, kénytelen voltam elengedni Argit. Nő csak sopánkodott. Végül újra megfogtam Argit és a másikba nagyot rúgtam, így leállt a harccal. Argi szája véres volt, a labin volt 1-2 kisebb seb. Ordítottam a nővel, hogy mi a f...nak hozza ki sétálni a kutyáját, ha nem tudja megtartani...legalább szájkosár lett volna rajta.

Persze ekkor már kijöttek a házakból az emberek...tuti azt hitték, hogy Argi kezdte a balhét

2013. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Soha nem allnek egymasnak ronto kutyak koze, mert te is kaphatsz a jobol 10 esnek, teljesen igaza van.

Nekem a staffom orrat vegighuzta a tacsko foggal, ami ezutan rafogott a tacsira, na ha az enyemet emeltem a tacsi is jott.

Ez mar komolyabb volt, dehat maganak kereste a bajt. Nagynehezen szet lettek szedve.

2013. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10-es, a te kutyádat támadták meg és te akartad kifizetni az árát, ha hozza a számlát? Ez komoly?
2013. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Semmibe nem kerül megígérni valakinek, hogy fizetek.
2013. okt. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A TV-ben láttam, hogy egy ember szájkosár NÉLKÜL sétáltatta a vad harci kutyáját és széttépett egy pórázon levő 100.000-t érő kis termetű kutyát! Csoda, hogy a gazdija sokkot kapott?! Amúgy a harci kutya gazdija akkor szólt, hogy vegyék fel a kutyát amikor nekiugrott a másik. Nagyon durva lehetett! Most arra várnak feljelentik-e.
2014. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!