Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkére allergiás kutyának...

Csirkére allergiás kutyának adhatom ezt a tápot?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Nagyon rossz? Eddig vadhúsos Trovet tápot evett + nyúlat, nyúlgerincet, belsőségeket, de mostanában elég rosszul kezdek állni anyagilag.

50 kg. felnőtt kutya. Csirkére biztosan allergiás és lehet, hogy gabonafélékre is.


[link]


Összetevők: Burgonya liszt, szarvascomb dara(21,5%), cukorrépapép, hidrolizált fehérje, csirkezsír, lenmag, halolaj (1%), cikória por (1%), szárított élesztő (0,05 % glükán), nátrium-klorid, dióolaj.


2013. okt. 14. 17:32
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Vagy inkább ezt?


[link]


Mindkettőbe van csirkezsír. Az mi?

2013. okt. 14. 17:36
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha a csirkére allergiás a kutyád, akkor egyértelmű, hogy a csirkezsíros táp nem jó. Amúgy ilyenről még nem nem hallottam, hogy egy kutya allergiás legyen valamilyen húsra, eléggé fura. Amúgy lehet, hogy én látom rosszul, de ezek az összetevők nem a legalkalmasabbak egy kutyának.. Nem gondolod, hogy az ilyen összetevőknek közük van az allergiához, ugyan úgy, ahogy az embereknél is?
2013. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem hallottál? rengeteg kutya allergiás, több mint hinnéd. A húsban lévő fehérkére, olvass utána.
2013. okt. 14. 18:14
 4/26 A kérdező kommentje:
fehérjére
2013. okt. 14. 18:15
 5/26 A kérdező kommentje:
Csak régiek és tapasztaltak válaszát várom. Köszi!
2013. okt. 14. 18:15
 6/26 A kérdező kommentje:
"Maxitabi" felhasználó nem vagy itt? Te nagyon értesz a tápokhoz. :)
2013. okt. 14. 18:33
 7/26 anonim ***** válasza:

Mennyiért vetted eddig a nyulat+nyúlgerincet? Merre laksz?

Én BARF étrend szerint etetek, nekem a 48kg-os kutya etetése havi 6-8eFt kiegészítőkkel.

2013. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
De egyébként, ha valóban allergiás a csirkére, akkor egyik táp sem jó, mivel mindegyikben van csirkezsír.
2013. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Szia Szandi! Mi "ismerjük" egymást. :)

Már korábban felvettük a kapcsolatot, de annyira kiesett nekem a helyszín ahová szállítjátok, hogy nem tudtam megoldani. Vecsési vagyok, itt az állateledel boltban veszem 370 Ft. körüli áron. A comb most nagyon drága, azt nem is vettem, az 700 Ft/kg. Egyszerűen nem tudom megoldani, hogy csak BARf szerint etessek (egyelőre), kicsi a fagyasztóm, még nem is állt össze a kép, habár minden beírást elolvasok a face-en a BARf-al kapcsolatban. Most kb. fele-fel arányban etetek, azaz fele táp, fele nyers.

Most valami tápot keresek a barf mellé.

2013. okt. 14. 19:12
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez a bolt ahonnan veszem, ők vagy a Cupak.hu-tól vagy a Bát-Hund Kft.-től veszik. Most néztem a husit, de nincs rakta címke, egyébként nagyon friss a nyúl mindig, még sosem csalódtam. A Cupak-nak van weboldala, de ott a nyúlgerinc nincs feltüntetve, ezért nem tudom pontosan, hogy honnan rendelik.
2013. okt. 14. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!