Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkére allergiás kutyának...

Csirkére allergiás kutyának adhatom ezt a tápot?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Nagyon rossz? Eddig vadhúsos Trovet tápot evett + nyúlat, nyúlgerincet, belsőségeket, de mostanában elég rosszul kezdek állni anyagilag.

50 kg. felnőtt kutya. Csirkére biztosan allergiás és lehet, hogy gabonafélékre is.


[link]


Összetevők: Burgonya liszt, szarvascomb dara(21,5%), cukorrépapép, hidrolizált fehérje, csirkezsír, lenmag, halolaj (1%), cikória por (1%), szárított élesztő (0,05 % glükán), nátrium-klorid, dióolaj.


2013. okt. 14. 17:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"Heti 1x adok neki 2 dl kecsketejet most már lassan egy éve és az idei évet megúsztuk! :)"


De jó, na majd én is fogok neki adni. Nekem anno mikor vöröses volt a lába, akkor az nálunk gomba volt és nedves időkben jött elő, mikor folyamatosan érte a nedvesség, ez száraz időkben nincsen, szerintem most télen is előjön majd.

A fagyasztóláda lenne a megoldás, de egy centi helyem nincsen sajnos.


Szia Maxitabi! Köszi, hogy írtál! Eliminációs diétát már próbáltunk, de az a baj, hogy a tápok többsége olyan sok összetevőt tartalmaz, hogy lehetetlen kisakkozni, hogy most akkor mint nem tolerál a szervezete. Pedig csak ezzel fogok közelebb kerülni a megoldáshoz, az állatorvos is azt mondta ez biztosabb módszer, mint a teszt. Na, majd még keresgélek.


Szia Maxitabi, köszi, hogy írtál.

2013. okt. 15. 09:42
 22/26 A kérdező kommentje:
Utolsó sor benne maradt, az "töröl". :))
2013. okt. 15. 09:43
 23/26 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is gombás fertőzés lett belőle! De első körben az allergiából alakult ki, aztán szenvedtünk vele egész télen a nedvesség miatt. Kénytelen voltam gumis kutyacipőt beszerezni neki, azzal megoldódott a dolog.
2013. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
:))) jó ez a gumi cipő. Cuki lehetett benne a drága. :)) Olyan szép pofija van.
2013. okt. 15. 19:06
 25/26 anonim ***** válasza:

Igen :D

Amikor ráadtam, úgy ment benne itthon, mint a katonák :D

Aztán lent már nem érdekelte :D


(Írd már meg nekem priviben, h milyen néven vagy fent fb-on, fúrja az oldalam a kíváncsiság, h nem tudom :D)

2013. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Meg írtam. :)
2013. okt. 17. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!