Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkére allergiás kutyának...

Csirkére allergiás kutyának adhatom ezt a tápot?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Nagyon rossz? Eddig vadhúsos Trovet tápot evett + nyúlat, nyúlgerincet, belsőségeket, de mostanában elég rosszul kezdek állni anyagilag.

50 kg. felnőtt kutya. Csirkére biztosan allergiás és lehet, hogy gabonafélékre is.


[link]


Összetevők: Burgonya liszt, szarvascomb dara(21,5%), cukorrépapép, hidrolizált fehérje, csirkezsír, lenmag, halolaj (1%), cikória por (1%), szárított élesztő (0,05 % glükán), nátrium-klorid, dióolaj.


2013. okt. 14. 17:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Tévedtem, most fent van az oldalukon a nyuszi is, minap néztem, akkor nem volt.


[link]

2013. okt. 14. 19:20
 12/26 anonim ***** válasza:

Szia :)


Húspiac doksit nézegetted mostanában?

Tárolni tudnád amúgy (Bocsi, de így név nélkül most nem tudlak beazonosítani, mit beszéltünk :D)?

KUTI állateledelesnél (19.kerület) van egész nyúl 450Ft/kg áron és nyúlgerinc is 250Ft/kg áron.

Pest környéki autópályákból nagyon hülye vagyok..

Melyik van felétek? M3 messze van? Csak mert most van egy lány, aki M3 menti átvétel esetén ugyanabban az árban tud szarvast!

2013. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ja, látom már, a fagyasztód is kicsi :(
2013. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ez még beleférne?

[link]

2013. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Egész nap ezeket kerestem, de semmi jót nem találtam, ami olcsóbb. A Taste of the wild-et néztem, de olvastam itt a gyik.-on, hogy mostanában nagy botrány volt körülötte, még üvegszilánkot is találtak benne. Hogy ez igaz vagy sem, azt nem tudom.

Nekünk anno az állatorvos ajánlotta a Trovetet, azt ette, de most kezd sok lenni a végtermék, plusz vakarózik is, úgy hogy totál dilemma megint. Valamilyen pollenre is allergiás szegényke, tehát megint a megfigyelés és kísérletezési időszak. Most elkezdtem kiüríteni a fagyasztót, esszük meg a tartalmát, hogy több husi férjen a kutyunak. :)

2013. okt. 14. 19:58
 16/26 anonim ***** válasza:

:D

Valami biztos igaz belőle! Ismerősöm a gabonamentes TOTW-ban egész kukorica szemeket talált, bár ez valszeg gyártósori hiba inkább.

Nem akartok beruházni egy fagyasztóládára? Mi 260 literest vettünk az Euronicsban, havi 11eFt volt a törlesztője (8 hónapra), ha van helyetek, simán megérné, hiszen az havi 1 zsák táp ára és hosszú távon nagyon megérné, ha olcsó husival meg tudod tölteni :)

2013. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerezz neki kecsketejet + lazacolajat, az is segít a pollen allergián!

[link]

2013. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ennyire jó hatása van a kecsketejnek. Na holnap körülnézek, mintha lenne itt valahol, 300/l. Köszi, hogy írtad.
2013. okt. 14. 20:56
 19/26 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

lehet, hogy a csirkezsír már nem is lenne baj,mert meg van "bolondítva".. ki kellene próbálnod-ha jobban vakarózik,akkor az sem nyert.De csak ezzel a kizárással tudod valójában megállapítani.

Totw pacific stream- nincs benne,ára elfogadható,az összes többi amit néztem, mind tartalmaz csirkét-ill szárnyast-amiben tuti van csirke is.

Amúgy maradj a nyersnél!!! Az a legjobb,biztos el tudod kerülni az allergén összetevőket. Alexandráék meg segítenek a hús beszerzésében!!

2013. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Nekünk is bevált! Vmi mezei gyomra volt allergiás Joey, tavaly nyáron a talppárnái közötti bőr tiszta piros volt minden mezőn töltött séta után!

Heti 1x adok neki 2 dl kecsketejet most már lassan egy éve és az idei évet megúsztuk! :)

2013. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!