Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya tetszik nektek,...

Melyik kutya tetszik nektek, és miért fogadjam őt örökbe?


2013. okt. 20. 13:49
1 2 3
 11/28 Quadral ***** válasza:
100%
Kérdés az, hogy mit tudsz biztosítani a kutyának? És hogy van-e a kutyussal valami terved?
2013. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Bodza, Archibald és Suhanc...(legjobban Bodza) :DD
2013. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Az első kutyuson látszik, hogy nagyon játékos, és eleven.

Legalábbis a tekintete alapján, nekem ez jutott eszembe először. Az én kutyám is "hasonló" egy kicsit, olyan kis suhanc. :D , és épp ezért imádom. Amúgy mind nagyon helyesek.

Többször volt, hogy kérdezték, honnan van a kutyusom. Mikor mondtam, hogy menhelyről, gyakran az volt a válasz, hogy "fekete kutyákat kevésbbé visznek el menhelyekről".

És , hogy mi megdöntöttük a sztereotípiát, mert menhelyes, fekete nagyon barátságos kutyusom van.

Nemtudom ez igaz e, vagy csak mendemonda.

2013. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

6954-leonbergi keverék <3

Mert látom a szemét, hogy sok rosszat megélt, de az angyalka, még mindig benne lapul, és egy szerető gazdi kihozhatja belőle.

2013. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Rachel, olyan aranyos a tekintette, és sztem. kb. csak 1-2 éves
2013. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
6813 Falánk,Bodza,Rachel,és a leonbergi keverék*-* közülük választanék..:)) de főleg a leonbergi*-*:3
2013. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Bodza és˛vagy Dylan! Imádnivaló mind, de Ők ketten viszik a prímet! :) <3
2013. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Bodza vezet valamiért, a második kutyába egyenlő az állás
2013. okt. 24. 21:21
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ne egy kép és leírás alapján válassz :)

Én kutyusom is menhelyről való, és előzőleg mi is kiválasztottunk már személyes találkozás nélkül egyet, de amint odaértünk a menhelyre, mintha varázslat történt volna, egymásba szerettünk egy csúnyácska, de annál kedvesebb és szeretnivalóbb kutyussal, akit netes hirdetés alapján meg sem néztünk volna. Imádjuk egymást azóta is és sok örömet ad ő is nekem és én is neki :)

De ha már mindenképpen kell egy nevet mondani, akkor én Dylant választanám.

Remélem boldogok lesztek, akárhogyan is döntesz! :)

2013. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Dylan :) Iszonyatosan édes! És ivartalanított! ha kölyökkutyát szeretnél, akkor Bodza! Egyébként én azt ajánlom, hogy menj el a menhelyre, ismerkedj, barátkozz velük, és amelyiket megkedveled, azt fogadd be!
2013. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!