Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya tetszik nektek,...

Melyik kutya tetszik nektek, és miért fogadjam őt örökbe?


2013. okt. 20. 13:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én legszívesebben 1,2,5,6, 8,9,10,12-est venném magamhoz, ha

megtehetném. Az első 2-t azért, mert majdnem teljesen úgy néznek ki, mint az én kutyáim. :) Más kérdés az, hogy attól,

hogy külső alapján megfog valamelyik, nem biztos, hogy passzolna is hozzám. Szerintem válaszd azt, amelyiket úgy gondolod, hogy a személyisége a legjobban hasonlít a tiédhez. ;)

2013. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Suhanc és Archibald!:)
2013. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Falánkot és Suhancot!
2013. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül mind tetszik akkor válassz olyant akit senki nem választana ( pl fekete kutyát ).
2014. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Vörös Lili válasza:
Bodza nagyon édes! szerintem őt fogadd örökbe!! :D
2014. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, melyik felel meg legjobban az igényeidnek, hogy melyikkel tudsz megfelelően foglalkozni, és hogy neked melyik tetszik a legjobban.

De szeritem Tücsök, Falánk, Archibald és Dylan a legaranyosabbak, közülük választanék.

2014. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Off : Miért piros némelyik hirdetés?
2014. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Archibald. Elhoznám ha elférne egy negyedik. Én is azt tanácsolom, hogy menny el, nézd meg. Ha egyik sem fogott meg akkor menny el máshova is. Nézz szét a fajtamentők/állatvédő szervezeteknél is, ők általában nagyon segítőkészek. Elmondod, hogy mit szeretnél, és egy teljesen, vagy nagyjából megfelelő kutyát ajánlanak. A 3. kutyánk fajtamentőktől van, a szemem se akadt volna meg rajta, de tökéletes az összhang. Velünk is, és a másik 2 kutyával is. Nála hálásabb, hízelgőbb, megfelelni vágyóbb kutyát még nem láttam.
2014. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!