Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtaválasztás! Ötletek?

Fajtaválasztás! Ötletek?

Figyelt kérdés
Nem sokára elköltözünk kertesházba. 2 lakás lesz egyikben az idős szüleim fognak lakni, anyukám mozgás sérült, apukám is nehezen mozog már. A másikban mi a párommal és a 2,5 éves fiunkkal. Jelenleg 3 beagleünk van (1 anyuéknak 2 nekünk) és tervezünk még egyet. DE. Szeretnék venni egy nagytestű kutyát is, mert anyu fél otthon egyedül napközben meg egyébként is jó lenne. Szóval olyan fajta kéne, amelyik azért meg is védi a családot, főleg anyut, de gyerekkompatibilis és más kutyákkal is jól kijön. Kiállításra is szeretném vinni és ott nem lenne időm nagy kozmetikát csinálni neki, tehát könnyen rendbe tartható szőre van. Igazából nekem nagyon boxer jár az agyamban, csak hát nagyon beteges fajta, nem szeretném fiatalon eltemetni. Még a briard és a dog is megfordult a fejemben. Meg még egy csomó fajta amiről lebeszéltem magam. De ötleteket várnék.

2013. okt. 25. 00:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ezt nem én állítom, ezek sajnos tények. Persze, más is közrejátszik, de pl. embereknél is az egyik legfontosabb a megfelelő táplálék.
2013. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Tudom milyen boxeresnek lenni, de én majdnem belepusztultam mikor 5 évesen elment az én drágám.
2013. okt. 27. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!