Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya meddig bír egyfolytá...

Egy kutya meddig bír egyfolytában ugatni? Jöhet már a petárda?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutya fél órája ugat egyhuzamban! Nézek az ablaklon folyton ki, de sehol sneki.

Mit ugat?

Unatkozik? Az engem nem érdekel, nem az én kutyám, a szomszédé, de engem idegesít! Én se hallgatok ilyen hangosan zenét, ne ugasson már az ablakom alatt ilyen sokat, a semmire!

Mikor fárad el egy kutya az ugatásban?

Befogja végre, vagy jöhet a petárda?



2013. okt. 28. 15:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
35%

Akkor ha Sztojka leszúrhatott bárkit, akkor nekem si szabad, vagy mi?


A rakéta sincs engedélyezve, jó lenne utánanézni a dolgoknak, mielőtt okoskodsz.

2013. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó! Engedélyezve van egész évben birtokokható, és használható az 1-es és 2-es kategóriájú pirotechnikai eszköz. A sikoly azt hiszem kettes tehát használhatja. Egyedül a hármas amit csak szilveszterkor lehet de azok nagy tűzijáték telepek.
2013. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
29%

Remélem látod a dátumot:

"104. § (1) 1. és 2. pirotechnikai osztályba tartozó tűzijáték termék


a)7 közintézményben, középületben, sportlétesítményben, egyházi jogi személy által használt helyiségben, védett természeti területen és „C” tűzveszélyességi osztályba tartozó helyen, illetve rendezvény helyszínéül szolgáló nyilvános helyen pirotechnikus jelenlétében és irányításával használható fel,


b) tömegközlekedési eszközön nem használható fel, és csak zárt csomagolásban szállítható,


c) magánszemély által közúti és gyalogos közlekedésre (út, járda, híd stb.), kikapcsolódásra, szórakozásra, sporttevékenységre, szabadidő eltöltésére szolgáló területen - kivéve a december 28. 18 óra és a következő naptári év január 1-jén 6 óra közötti időtartamot - nem használható fel."


[link]

2013. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 vyrob ***** válasza:
83%
red légyszives ne okoskodj megint: ne gyere ilyen régi törvénycikkel elő menj fel a petarda.hu ra és ott van hogy 1 es 2 es pyrotechnikai terméket egészévben saját azaz magánterületen fel lehet használni csak 10 óra után nem. ez a 2011 es uj törvény tehát a srácnak magán kertjében simán fölőheti a sikolyt :miez hogy a petárdával megint arról beszéltél hogy ilyen alapon fegyverrel lövöldözni is lehessen.a kettő nem ugyan az .mert a petárda egy szilveszteri kellék pukkan egyet és kész a fegyverhasználat azért kicsit más tészta :)
2013. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 vyrob ***** válasza:
100%
bocs hogy a fegyverhasználatot irtam mert te a sztokjásat de szerintem ha valaki leszur valakit mert azt csinál amit akkar. vagy petárdázik mert azt csinál amit akar azér nem ugyan az a kettő szerinted melyiknek van nagyobb súlya. :)
2013. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 vyrob ***** válasza:
78%
igazad van ez amit nyomtattál 2011 es csak ez egy félrevezetés pyrotechnikusaink átolgozták lásd petárda.hu ahól azt irják már egész évben szabad a tüzijátékozás cáfolj meg de hogy lehet hogy májusban a gyáli tüzijáték üzletben nagy pálcásrakétáktól bombatelepekig minden volt valamint ez jóhir akiket érdekel tervezve van a petárdának az ismét legalizálása is hiszen az eu utasitotta a magyar pyrotechnikusokat hogy kanócosan meg kell engednünk a használatát és mi sosem mondunk ellen az eunak :) lehet hogy nem ebben az évben vagy a következőben de ismét lessz ujra petárdázás :)
2013. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
40%

Szerinted melyik a hitelesebb? Egy KORMÁNYRENDELET vagy a petárda.hu?


A petárda akkor is tiltva van, ha a seggedet a földhöz vered, ahogy a "csak úgy jókedvemből" robbantgatok is.


Amelyik ember meg képes egy kutya alá petárdát vágni, az remélem, hogy legközelebb alád vágja. Akkor majd okoskodhatsz.

2013. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 vyrob ***** válasza:
78%
jaj red a petárda hu n nincs petárda az a magyar tüzijátékozós oldal másnéven pyropont tüzijátékszaküzletnek a holnapja légyszives nézd már meg mielött megint okoskodsz és igen sokkal hitelesebb de mondom nézd meg és mondtam a gyáli tüzijátékboltot is vezuv tüzijáték ezt is nézd meg vagy pyrofox.hu
2013. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 vyrob ***** válasza:
73%
ajj ha tudnád mik durrantak már alattam mega 5 durranós normál zöld minden nem mondom picit csipett és én is ellene vagyok hogy kutyák alá dobják de a sikolyt nem dobni kell azt főlfelé kell lőni és az csak a levegőben hangos nem esne baja a kutyának :)
2013. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 vyrob ***** válasza:
73%
és a petárda legalizálásával kapcsolatban ez semmilyen oldalon nincs ez privát mivel sok pirotechnikussal tartom a kapcsolatot én is már rég benne vagyok a témában :D de azért majd verem a seggemet a földhöz idönként :D
2013. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!