Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya meddig bír egyfolytá...

Egy kutya meddig bír egyfolytában ugatni? Jöhet már a petárda?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutya fél órája ugat egyhuzamban! Nézek az ablaklon folyton ki, de sehol sneki.

Mit ugat?

Unatkozik? Az engem nem érdekel, nem az én kutyám, a szomszédé, de engem idegesít! Én se hallgatok ilyen hangosan zenét, ne ugasson már az ablakom alatt ilyen sokat, a semmire!

Mikor fárad el egy kutya az ugatásban?

Befogja végre, vagy jöhet a petárda?



2013. okt. 28. 15:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
9%
Dobj már légyszi egy értelmező szótárt is, mert egyszerűen csapnivaló a fogalmazásod!
2013. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 vyrob ***** válasza:
100%
ja tudom sajnos diszgráfiám és diszkalkuliám van de rendelkezem éretségivel maga az elnök dicsért meg hogy én teljesitettem a legjobban az éretségin . valamint angol nyelvizsgával is mindenki ezzel jőn ez több embernek is leirtam már azt hiszik bosszanthatnak vele :)
2013. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 vyrob ***** válasza:
100%
megnézted az oldalakat ?
2013. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 vyrob ***** válasza:
100%
úgy gondolom meg nézted mert még nem irtál vissza :) örülök hogy tisztáztuk a félreértéseket hisz nem mindig lehet igaza egy embernek :)
2013. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
34%
Nincs az az isten, h egy olyna oldalnak ,aminek ÉRDEKE, h reklámozza ezeket a baromságokat higgyek, egy kormányrendelettel szemben.
2013. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 vyrob ***** válasza:
100%
de red hányszór mondjam még el hogy ez nem csak egy holnap ez budapesten található tüzijáték bolt egyben tényleg mindent lehet kapni voltam ott tudom ez az igasság montam ez a rendelet félrevezetés ezt a pyrotechnikusok is elmondták. hogy utána lett jól megcsinálva de hivd fel a pyropontot itt a cim budapest 1158 késmárk ut 9 ha illegális lenne gondolkozz akkor nem lenne cim ki irva de itt egy telefonszám is 361414-0765. hivd fel öket és ők elmondják majd mi is az igasság. és az se lenne lehetséges hogy én miért tudtam most venni tőlük 1 hete nagy pálcásrakétát :) www.pyropont.hu
2013. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 vyrob ***** válasza:
100%
rendelettel kapcsolatban ez olyan amikor tavaly az rtl klub hiradójában mondták hogy csak szilveszterkor lehet petárdázni :pedig jól tudjuk hogy egyáltalán nem. ez is egy félreértés vedd úgy :) az igasság a pyropontban van miért szerinted már nem záratta volna be a rendőrség ezt meg a többi tüzijáték boltot bpn tehát legális és kész :)
2013. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

Attól, h nem használhatod, még van rá bolt. Van, akinek van rá képzettsége és engedélye, neki is meg kell valahol venni a cuccot.


Fegyverbolt is van, akkor én is lövöldözhetek. Kb ilyen szintű a mondanivalód.

2013. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 vyrob ***** válasza:
100%
felhivnád légyszives őket és végre mondják már meg neked mi a szitu mi csak jobban értünk hozzá elvégre mi vagyunk benne ebbe a szakmába és nem te .én is segitek néha az egyik pyrocégnek jobban vagyok informálva mint az a hülye kormányrendelet akik olyanok alkottak akinek nincs is szakértelme erről, mondtam az egy lejárt cucc .és a mondanivalóm a fegyverboltban engedély kell a fegyverekhez és kicsitt több sulya van mint egy kertipartin felött tüzijátéknak szerintem de vitatkozhatunk a végtelenségig is légyszi tedd meg hogy beszélsz velük könyörgöm :(
2013. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 vyrob ***** válasza:
100%
utólsó amiben segitek neked ezt nézd végig jutube. tüzijáték oktatófilm itt meg kapod az igasságot nem kell felhivnod őket csak nézd meg és okulj végre a pyropont által .iskalaigazgatolya aki pyrotechnikus fog neked beszélni nézd végig :)
2013. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!