Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya meddig bír egyfolytá...

Egy kutya meddig bír egyfolytában ugatni? Jöhet már a petárda?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutya fél órája ugat egyhuzamban! Nézek az ablaklon folyton ki, de sehol sneki.

Mit ugat?

Unatkozik? Az engem nem érdekel, nem az én kutyám, a szomszédé, de engem idegesít! Én se hallgatok ilyen hangosan zenét, ne ugasson már az ablakom alatt ilyen sokat, a semmire!

Mikor fárad el egy kutya az ugatásban?

Befogja végre, vagy jöhet a petárda?



2013. okt. 28. 15:22
1 2 3 4
 31/39 vyrob ***** válasza:
100%
mivel még mindig nem irtál vissza red ugy gondolom a videó meggyőzött téged végre :)
2013. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem tom milyne videóról beszélsz, szóval...Csak meguntam a hülyeségedet.
2013. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
78%

[link] erről a videóról beszélt amit világosan leírt.

ui: vyrob szerintem hagyd, aki nem akar valamit megérteni az nem is fogja.

2013. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 vyrob ***** válasza:
59%
szerintem is haver hagyom is vannak olyan emberek sajna akik képtelenek beismerni hogy tévednek görcsösen ragaszkodnak az igazukhoz .még igy sem tudtam meggyőzni pedig kész érveim voltak de mindegy :)az ő baja
2013. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
75%
Tegyél egy kis húsba latatót ( vagy olyan kajába amit egy kutya szeret) és dobd át neki ... Ha panelban laksz akkor nem'tom XD
2013. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

2014

lehet petárdázni szilveszterkor este 6-tól reggel 6-ig.

utána már rendőrt is hívhatnak (aki boldogan fognak kimenni, mert jó sok a büntetés, ha szerencséje van, ha nem és kifog egy rosszkedvűt, akkor kap egy két sallert is).

A kommenteket végigolvasva ilyenek jutottak eszembe: "nagy az Isten állatkertje"; "Isten nem bottal ver"..stb.

Gondlom már nem aktuális a kérdés, vagy remélem civilizált, normális ember módjára sikerült megoldani.

A szomszéd lakásban van egy elég agresszív kutya (olyan is volt, amikor kiléptem az ajtón, és pont akkor ő is kifelé jött a gazdájával, egynesen odarohant hozzám vicsorogva, ugatva- mit tagadjam, nem volt jó érzés) de ettől még eszmbe sem jutna ártani neki. Neki ugyan annyi joga van az élethez, mint bárkinek. (Bár tudnék sorolni -akár innen is- olyanokat, akik annyit sem érnek, mint a kutya kakája. Rosszindulatú, ostoba, buta emberek. Akik nem érdemlik meg az életet.)

2015. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 PyroMágus ***** válasza:
85%
36: DDD agyfasz nem lehet petárdázni magyaroszágon semmikor ..... de most nincs kedvem kifejteni bővebben ....minek kommentelsz ha ezt nem is tudod??
2015. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
uramisten, itt meg mi történt évekkel ezelőtt
2023. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

A 2011-ben megváltozott pirotechnikai kormányrendelet lehetővé teszi, hogy magánemberek, kizárólag magánterületen mindenféle engedély nélkül pirotechnikai termékekekt működtessenek el saját célra!


Ezek azok az ún. 1-es, és 2-es pirotechnikai osztályba sorolt tűzijáték termékek, amelyeket ma már az ország több pontján működő pirotechnikai szakboltokban meg lehet vásárolni!


tessék ezt egy másik oldalon írták ami szintén hivatalos és legális.Aki nem hiszi vessen magára

2023. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!