Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan reagálnátok?

Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt történt velem.

Bevezetőnek annyi, hogy nagyon szeretem a kutyákat, de a miniktől tartok. Ha egy 2 kilós kutya jön velem szemben póráz nélkül, akkor átmegyek a túloldalra. Ha egy "normál" kutya, akkor nem.

Este, sötétben megyek az utcán (Bp. belváros), és egy kicsi mini csivava a fa mögül vicsorogva közelít felém. Elkiáltom magam, hogy kié ez a kutya, válasz nem érkezik. A kis dög már 30 cm-re áll előttem hisztizve. Nagy nehezen megszólal valaki a parkolóból, hogy a mienk. Nem hívta vissza, nem szólt rá. Rákiabálok a dögre (tudom, talán nem jó taktika, de ösztönös volt), erre elrohan. Utána mondom a gazdának, talán pórázra kéne rakni. A válasz gúnyosan, miért, talán kárt tud tenni bennem?


Nagyon felcseszte az agyam a tröténet, egyrészt valóban megijedtem, hevesen dobogott a szívem, másrészt ez szerintem nagyfokú parasztság.



2013. okt. 29. 14:59
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

@20: Igazad van. Nem is kutyát hibáztatom. Csak ha jön vicsorogva, akkor nem a "jelenség" jön, hanem a kutya :)


A dolgot rövidre zártam, nem fogom megvárni, míg egyszer egy nagy testű kutyával hoz véletlen össze a sors a felelőtlen gazdi miatt. Munka után vettem a Westendben egy állatriasztó spray-t.

2013. okt. 30. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!