Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni egy csomag...

Mit lehetne tenni egy csomag megbontatlan jutalomfalattal?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Anyu vett egy pedigree csontalakú jutalomfalatot. Már rég óta kap ilyet, de én nem tudtam, hogy pedigree, mert anyu mindig kiöntötte egy zacskóba. De ugye az, mint nem rég megtudtam szinte szemétből áll össze, nem akarom a kutyámnak adni, Főleg, hogy hetek óta vakarózik, és valószínűleg ez miatt. Én pedig nem tudtam hogy anyu akar venni ilyen jutifalatot, én meg akkor olvastam ezt, mikor ő már boltban volt. És hát most semmiképp nem akarom nekiadni! És nem is fogom. Viszont van egy bontatlan csomag, és más kutyásra se akarom rátukmálni. Dobjam ki, vagy esetleg valakinek valami ötlete?


Ja, egyébként a ráadás, hogy anyu el se akarta nekem hinni, hogy ez nem jó a kutyának, mert hát ezt reklámozzák, meg azért mégis csak egy márka név. Meg kellett mutatnom neki a válaszokat az egyik kérdésnél, amit pár napja tettek fel. Mert én biztos hazudok....


előre is köszi



2013. okt. 30. 16:04
1 2 3
 11/29 Hovarju ***** válasza:

Add oda egy menhelynek ajándékba.


A pedigre valóban jó márka, de a jutalom falatjait nagyon szereti a kutyám.

Acana bárányos tápot és Brit Care- eszik. De ezek mellé imádja a biscrokot és semmi baja sincs.

2013. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Hovarju ***** válasza:

bocs egy NEM kimaradt az előző mondatból.

A pedigree Nem egy jó márka

2013. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 sippara ***** válasza:
0%
Ööö nagyon halkan megjegyzem, hogy az Atarax idegnyugtató, az allergiához semmi köze, bár nagy ritkán valóban felírják BŐRBETEGSÉGEKRE, hogy csökkentse a velük járó viszketést, de ha a kutya allergiás, azzal semmit sem fog kezdeni.
2013. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
Hehe, de nagy mázlim van. Az én pulim kedvenc jutija a kenyérmorzsa, él-hal érte... :D
2013. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 zsuzsabazsa ***** válasza:
83%
Add nekem én elfogadom.
2013. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


De nehogy már ezen a hülye gyógyszeren akadjatok fönt. Ha ezt tudom, inkább le se írom....... Ezt írták föl, ha allergiára van ha nem, úgyse használ, szóval tök mindegy, úgy is megyünk vissza dokihoz.

2013. okt. 30. 18:53
 17/29 A kérdező kommentje:
És ha a menhelyi kutyák fognak vakarózni tőle? Azt sem akarom... A menhelynek biztos nem lesz pénze a kivizsgálásokra. Meg egyébként nincs is olyan sok benne, hogy mindenkinek jusson. És az igazságtalanság lenne, ha valaki kap valaki pedig nem. Ott szakadna meg a szívem...
2013. okt. 30. 18:57
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
most komolyan ezen problémázol?! ez mi?! ha lenne egy felesleges zacskó bárminemű kutyakajám, legyen az valami ótvaras lidlis, aldis noname akármi, az utcán 20 perc alatt találnék egy kutyát, aki örülne neki, mert a szószerinti szemét helyett még ez is jobb. egyébként ezek a vackok a _folyamatos_ táplálástól, a _kizárókagos_ pedigréetetésnél jelentenek gondot, kiegészítésként semmi baja nem lesz a kutyádnak, ha még ezt megeszi. ne problémázz ezen _ennyire_ egy olyan világban, ahol a kutyák fele éhezik. az emberekről még nem is beszéltünk.
2013. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
44%

Azt a gyógyszert nagyon sürgősen semmisítsed meg!

A nagymamám szedte azt a gyógyszert (kissé ideggyenge volt szegény), amikor az apukám meghalt, nagyon kész voltam, akkor azt mondta a háziorvos, hogy fél szemet bevehetek belőle.

Másfél napot átaludtam tőle és még 3 napig kába voltam, szédültem. Még a wc-re is a párom segített ki.


Ami pedig a jutifalit illeti, ne problémázzál rajta. Naponta néhány db-ot adhatsz neki. Vagy ha nem akarod, akkor add oda vmelyik kutyás ismerősnek. Vagy ha ez sem okés, akkor tedd fel vaterára.

2013. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Dehát az orvos írta föl. És azt mondta, hogy a többi kutya is ilyet kap. Csak tudja mit beszél...
2013. okt. 30. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!