Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni egy csomag...

Mit lehetne tenni egy csomag megbontatlan jutalomfalattal?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Anyu vett egy pedigree csontalakú jutalomfalatot. Már rég óta kap ilyet, de én nem tudtam, hogy pedigree, mert anyu mindig kiöntötte egy zacskóba. De ugye az, mint nem rég megtudtam szinte szemétből áll össze, nem akarom a kutyámnak adni, Főleg, hogy hetek óta vakarózik, és valószínűleg ez miatt. Én pedig nem tudtam hogy anyu akar venni ilyen jutifalatot, én meg akkor olvastam ezt, mikor ő már boltban volt. És hát most semmiképp nem akarom nekiadni! És nem is fogom. Viszont van egy bontatlan csomag, és más kutyásra se akarom rátukmálni. Dobjam ki, vagy esetleg valakinek valami ötlete?


Ja, egyébként a ráadás, hogy anyu el se akarta nekem hinni, hogy ez nem jó a kutyának, mert hát ezt reklámozzák, meg azért mégis csak egy márka név. Meg kellett mutatnom neki a válaszokat az egyik kérdésnél, amit pár napja tettek fel. Mert én biztos hazudok....


előre is köszi



2013. okt. 30. 16:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%
Azért ne dramatizáld túl. Jutalomfalatnak szerintem nyugodtan adhatod a Pedigreet, HA a táp amit "főételnek" kap, az jó. Ez olyan, mintha te egészségesen étkeznél amúgy, de néha megennél valami gyorskaját, vagy egy zacsi gumicukrot. Ha a tápban megvan az összes fontos anyag, akkor mellé majdnem tökmindegy, mit nasizik a kutya. A pedigree táp meg nem (csak) azért rossz, mert szemét, hanem mert hiányoznak belőle a tápláló dolgok, és fölöslegből gabonából áll össze. Érted...
2013. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
96%
kérdező, te gondolom soha nem ettél még chipset, nem ittál egy korty kólát sem, csak salátát eszel sovány hússal, tésztától az isten óvjon, hát a meki az meg még káromkodásnak is elmegy.
2013. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A juti falatokat hajintsd ki vagy ad oda olyannak aki megeteti a kutyájával.

Maga az allergiára nincs gyógyszer mert autoimmun betegség,és nem maga a betegséget kezelik hanem a szövődményeit(gyulladás,kiütés stb)

De tessék itt elmagyarázzák mi az allergia

[link]

2013. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Tudom mi az allergia, a tesóm is az volt, megszenvedtük már. Úgyhogy tisztában vagyok vele. Akkor nem allergia gyógyszert írt föl, oké? Így jobb?? Fölírt egy gyógyszert és kész, de ez annyira lényegtelen.... Nem értem minek kell egy olyan dolgon ennyire fönnakadni, ami a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen.
2013. okt. 30. 21:48
 25/29 Szilvi & Argos ***** válasza:
44%

Add oda bárkinek a jutalomfalatot :) Én se adok az enyémnek ilyen tápokat, jutinak is egészségesebb a marha máj, szív, tüdő, akármi...de néha szoktam venni!


Allergia meg nagyon sokféle lehet...részletes bőr, széklet, vizelet vizsgálatokkal és étrend-kísérletezéssel lehet rájönni :(

2013. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

# 22/25, 74%-os


:DDDDD

2013. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Ma visszamentünk dokihoz, azt mondat emeljük a gyógyszer adagot, és ha nem segít akkor meg valamilyen speciális tápot kap. És nem ehet semmi mást.


Köszi a válaszokat.

2013. okt. 31. 18:51
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenkit lepontozni?
2013. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit!!
2013. okt. 31. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!