Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya-túlsúly? Lábfájás?

Kutya-túlsúly? Lábfájás?

Figyelt kérdés

A kutyám átlag testsúlya 7-9 kg,7 kg kevés volt,9 már egy picit sok,de soha nem volt semmi baja. :D Most viszont Drágám egy picit meghízott,ugyanis 11 kg :D Valahogy le egy picit dolgozni belőle,de nem tudom,hogyan??

Régen amikor formában volt,izmos volt nagyon,sokat agilityztünk házilag :D

Viszont egy ideje az első lábát elégé húzza,így nincs szívem edzeni vele. Szerintem valami körömprobléma lesz a hunyó,de nem tudom,hogy mi?

Lehet,hogy körömprob. miatt fájjon a lába? Csak mert hihetetlent sprintel,ált. akkor nem tud ráállni,mikor alszik,és fekvés után felkel.Ezzel mit lehet kezdeni?

Elvinnénk orvoshoz,de nagyon ellenséges,nem tud hozzányúlni idegen ember. :(


2013. okt. 31. 10:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

kicsiként kellett volna megnevelni, nem 7 éves létére

lassan elkezd öregedni és meg fognak rajta látszódni az egészségtelen étkezések hatásai, például májgyulladás, epekövek, ízületi gyulladások, és még sorolhatnám, rajtad áll vagy bukik, hogy a kutyádnak idős korában mennyi gyógyszert kell majd szednie és mindez mennyi pénzetekbe fog kerülni

az, hogy veszel neki szájkosarat, nem kerül sokba, otthon felrakod rá, és már mentek is az állatorvoshoz

annyi megoldás van, de az, hogy most ideírsz ki kérdést, nem oldasz meg vele semmit

2013. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

7 évesen kaptam,s akkor a babakocsiba tologatás(amit a mai napig imád :D) és a farokhúzogatás jó vicc volt.

Régen nagyon sokat sétáltunk.Csak ugye flexi pórázunk van,és szépen szája veszi,és úgy megy...na,erről a mai napig nem tudom leszoktatni

amúgy tök szépen sétál pórázon,ez az egyetlen hiba :(

2013. okt. 31. 18:34
 33/33 anonim ***** válasza:
Ez megint olyan dolog, hogy lecseréled a flexit értékelhető pórázra és elviszed sétálni. Ennyi.
2013. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!