Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor viszitek le este utoljár...

Mikor viszitek le este utoljára a kutyátokat és reggel elsőnek?

Figyelt kérdés
Én este 18:30 körül reggel meg 6:30 körül, de gondolkoztam hogy lehet túl korán megyünk le este, mert volt már, hogy reggelre bepisilt 1-2 alkalommal.

2013. nov. 7. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi időrendet tartok, reggel 7 körül viszem le, és este 6-kor. Viszont az nálunk úgy néz ki, hogy míg a reggeli időkben csak pisilni/kakilni viszem le, este órákig csellengünk, ezalatt többször megáll pisilni.

Nálunk még nem volt gond belőle. Milyen kutyád van? Az enyém közepes keverék :)

2013. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22:00-00:00 kozott reggel 07:00-09:00 kozott annak fuggvenyeben hogy ki van otthon es mikor kell dolgoznia menni.
2013. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Havanese keverék, kistestű 1 éves.
2013. nov. 7. 17:21
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor igen, gyors az anyagcseréje
2013. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon gyors az anyagcseréje azt már észrevettem.Javasolták régebben, hogy este kapjon kaját séta után...nálunk ez reggelre kakával végződött mindíg, így napközben kap vagy reggel így nincs baleset.Levesekről ne is beszéljünk...
2013. nov. 7. 18:19
 6/12 anonim válasza:
Az én kutyám a legrendesebb a világon reggel mindig 10kor viszem le mert addig alszik amíg én este meg 9körül viszem le! Soha nem pisilt kakilt be egy éves tacskó-pincser keverék!
2013. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kertes ház, de 1 hete kb. már bent alszik az eb.

Ha délutáni séta korán van és hazaérünk max. 18-ra, akkor olyan 19 fele van vacsi, és még egyszer 20-21 körül kimegyünk az utcára pisilni.

Ha a délutáni séta később van és estébe nyúlik, mondjuk 20-ig, akkor is kiviszem vacsi után pisilni 22 óra fele.

Reggel változó. Van, hogy 8-kor már kirakom a kertbe, de van, hogy csak 10-kor...felmászik a kerti kanapéra és nem is megy pisilni jó sokáig :P hülye kutya :D

2013. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kertes házban miért viszed ki az utcára pisilni?
2013. nov. 7. 21:03
 9/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mert sétákon megszokta, hogy utcán intézi a dolgokat...kertben meg csak jön-megy...ha meg kirakom fél órára, nem pisil, hanem lefekszik aludni :D Így kell küldözgetni
2013. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Változó. Ha reggel korán kell kelnünk, akkor este olyan 7-8 körül van az utolsó, reggel pedig korán, mielőtt elmegyünk.

Ha reggel sokáig akarunk aludni, ágyban lenni, akkor este még 10 körül leugrunk egy gyors eü sétára, és akkor másnap 10-12 körül mászunk csak ki az ágyból. Addig nincs gond. Sőt.. a korán kelés nem igazán az ő asztala, volt hogy én már 7-8 körül ébren voltam, jöttem-mentem; a kutya meg csak 10 körül mászott ki az ágyából. :)

Sosem volt még baleset a későn kelés miatt.

2013. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!