Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legviccesebb/leggáza...

Mi volt a legviccesebb/leggázabb dolog, amit a kutyátok csinált?

Figyelt kérdés

Sok időbe telt, mire sikerült leszoktatnom a kiskutyámat arról hogy idegenekhez odarohanjon, illetve hogy felegye a szétdobált kaját... már már elégedett voltam magammal. :D

Majd ez történt:

Volt egy illető a parkban, pléddel, stb, jó idő volt.

Direkt tőle messzebb kezdtem a kutyámmal labdázni, nehogy galibába keveredjünk.

Aztán a kutyus hirtelen odarohant az illetőhöz hátulról, és kilopott egy szál kolbászt a kosárkájából. :D

Majd boldogan lobogtatva körbefutott vele a parkban.


Bocsánatot kértem az embertől, hogy a kiskutyám kárt tett a kolbászban, ő mondta, hogy semmi gond... magamban majd megfulladtam a röhögéstől, mert heroikus, és kitartó küzdelmemre ami az illegális kajaszerzés, és odarohanás ellen irányult, ilyen választ kaptam. :)



#homoros
2013. nov. 11. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Kutyakozmetikusként dolgozok,kutyám mindig velem van munka közben,mivel igen embercentrikus,minden embert imád így ha itt marad a kutyusával a gazdi akkor a kutyám biztos elszórakoztatja:)

Nos nyáron történt hogy nyírom a kutyust,gazdi közbe mellettem áll beszélgetünk,erre valami írtó büdös csapta meg az orrom,de rezzenéstelenül folytattam sokszor pukiznak be ilyenkor a kutyák valamint bűzmirigyük is enged az izgalomba. De egyre erősebb lett a szag,oldalra lépek hogy megnézzem mi az erre egy hatalmas foskupacba léptem a kutyám meg liheg mellette..

Írtó kínos volt hogy abba kellett hagynom a munkát,ezerszer bocsánatot kértem takarítás közbe a gazditól,még lábat is kellett mosnom:/ Párom hál isten közelbe volt,elvitte sétálni kutyámat,akire rájött a cifra..

Azóta se jöttek vissza a vendégek mondanom se kell:D

2013. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is kakis sztorim van.:D

Voltam sétálni, vittem mindkét kutyámat. Általában határba vagy tóra megyünk, hogy el is tudjam őket engedni, mivel elég aktiv fajta (husky mindkettő). A nagy rohangálás után jövünk hazafelé, mondanom sem kell, hogy előtte csomó füves területen jártunk, meg elhagyatotton, de az egyik kutyámnak mindenképp a falu kellős közepére a központba a betonra kellett kakkantania, ahol a legtöbb ember van.:) Pont a fagyizó elé, ahol ugye volt pár vendég is.:D

A másik ami vicces szokása a kutyáimnak, bár ezt általában nekem csinálják, de jókat mosolygok rajtuk. Ugye huskyk lévén, északi kutya, nagy bunda, még télen sem fázik. Na hát az én agyafúrt drágám kitalálta azt, hogy lehet akár nyári 40 fok, és ha nagyon beszeretne jönni a lakásba, akkor elkezd vacogni, de oylyan szinten, hogy rendesen remeg, kocogtatja a fogait, rendesen hallani a vacogását a fogainak, irtózat vicces látvány egy huskytól. A poén benne, hogy a másik is eltanulta tőle! Persze aztán mikor látja, hogy nincs hatása elmegy és el is felejti 1 perc múlva, hogy az előbb még megakart fagyni és liheg, meg melege van.:D

2013. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
5 éves Németjucimnak a mániája minden télen a jégen csúszkálni nem lehet róla leszedni... :D Van, hogy nekifutásból rá aztán jó nagyot koppan és folytatja tovább... :D
2013. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Beonde válasza:
Ez annyira nem volt gáz... Jött a szomszédból ecs szuka tacskó a kutyam (mikor közel volt a tacskó hozzá) melsõ két lábrra állt és elkezdett pisilni... sikeresen levizelte a szomszéd tacskót :)))
2013. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!