Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boo kutyát hol tudok venni?

Boo kutyát hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, sehol se találok, az a lényeg hogy pont így nézzen ki mint a képen: [link]
2013. nov. 14. 11:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kérdezz rá,egyáltalán akar-e kutyát,tudja,akarja-e vállalni a tizenvalahány évig tartó felelősséget,fogja-e bírni anyagilag,idővel stb.A családja beleegyezik a kutyatartásba?
2013. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

Ne már, azért akarsz kutyát venni, hogy bevágódj valakinél?! Gondolom 15 éves kis tinik vagytok, a csaj pedig meglátta egy képen a kutyát és kitalálta hogy neki kell egy cukcsi-mukcsi kutyuska. Csak az állattartás nem annyiban merül ki, hogy amikor kedvem van, megpuszilom és ölelgetem, hanem komoly felelősség 10-15 évre. Nevelni kell, szobatisztaságra tanítani, naponta 2-3x sétáltatni, akkor is, ha szakad az eső vagy - 20 fok van. Ha beteg, állatorvoshoz kell vinni, kezelni, minőségi tápot venni. Kutya mellett nem lehet csak úgy elmenni bulizgatni vagy utazgatni napokra, mert ott a kutya, akivel foglalkozni kell. Nem lehet félretenni, akkor amikor nincs kedve vele foglalkozni.

Ha pedig szeretne továbbtanulni vagy külföldre menni, mit csinál? Mert nagyon nem korrekt dolog lepasszolni egy pár éves kutyát, csak azért mert útban van és már teher.

Ezeket gondoljátok át, de ahogy elnézem menhelyi kutyát se kéne elhoznotok, mert egy normális és felelősségteljes (leendő) gazdi nem így vásárol kutyát és nem csak a kutya külsejét nézi, hanem átgondolja mivel jár ez az egész sok évre.

2013. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tenyésztőt úgyse talál, aki eladna neki egy pomerániai törpespiccet.
2013. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Na tegyük tisztába: mondta nekem a csaj nézzek utánna hol lehet ilyet szerezni, én nem akarok neki venni, ha neki kell majd vesz magának, én csak infot szerzek neki, de 4-5 száz ezer tényleg rengeteg érte...
2013. nov. 14. 15:11
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

öcsi, figyelj, amazonon lehet ilyet kapni, tuti siker a csajoknál, itt a link:

[link]

;)

2013. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az előbb még nagyon sürgős és fontos volt, most meg már egyből te amúgy nem is akarsz venni, csak nézelődsz. Hát igen, ez így szokott lenni itt gyikon, ha valaki nem azt hallja amit akar, akkor jön a személyeskedés, anyázás vagy az én nem is úgy gondoltam...
2013. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd azt is meséld már el a kiscsajnak, ha elkezd keresgetni és örülni fog, h pár tízezerért talált pomerániait az apródon/jófogáson/vaterán/expresszen/társain, hogy azok nem pomcsik.
2013. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
33%
nagyon de nagyon drágák én egy millioért nem vennék kutyát se semmit még lovat se
2013. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy ahhoz, hogy ilyen maradjon a kuty aminimum 2 hetente profi kozmetikus kell aki fazonra nyírja. Mert amúgy csak egy sima pomerániai.
2013. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!