Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hete vásároltam egy yorki...

Erika0807 kérdése:

2 hete vásároltam egy yorki kiskutyát. Tegnap elvittem az állatorvoshoz. Közölte velem, hogy a kutyus nem fajtiszta mert a nyakánál és az egyik lába végén van egy pici fehér folt. A foltoktól eltekintve lehet e fajtiszta a kutyusom?

Figyelt kérdés
Akitől vettem állítja, hogy fajtiszta és a kisállat könyvében is (amit vásárláskor kaptam mellé) yorkshire terrierként van feltüntetve.
2013. nov. 27. 07:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
54%
Nincs egy olyan képed, amin áll? Pl odalról fényképeve, meg szemből? Mert ezek alapján a képek alapján nem sok yorkit látok bele. De mint tudjuk, egy rossz kép simán csal a valósággal.
2013. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 Akiteki ***** válasza:
72%
Szép nagy darab. Végre nem egy miniyorki. Úgy nézem, hogy roti lehetett a mama. :)
2013. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 Platypus ***** válasza:
91%
Pfff, a harmadik képet meg se néztem, annyira nem lehetett látni semmit az első kettőn. Az első benyomásom az volt, hogy egy álló fülű airdale terriert látok. Mondjuk a telefonos kamerák nagyon csúnyán tudják nagyítani a közelebbi dolgokat, de ez valahogy túl van azon a határon. Nézzük a jó oldalát: valószínűleg nem kell légcsőszűkület miatt műteni, mint sok más yorki jellegű ebet.
2013. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
79%
Az megvan h ez a kutya 8 hetesen akkora mint általában 6-7 hónaposan szoktak lenni - ez kb 7-8 kilós valami cuki keverék lesz :D ami nem gond, csak az h megetettek, te meg bekajáltad...
2013. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:
2 hónapos és 2 napos. Normál méretű yorki, a mérete az állatorvos szerint megfelelő, tegnap kajálás után volt közel 1 kiló. Képet később teszek fel olyat amin áll.
2013. nov. 27. 12:37
 26/70 anonim ***** válasza:
91%

Én ugyan nem tudom megnézni a képeket, de tapasztalatom szerint a házi képek minőségüket tekintve akár elefántot is nézegethed az embe ha zsiráfok kellene rajta látnia, de hát nem ez a lényeg.


Ha valami apró küllemprobléma akad az nem a világ, mint ahogy te is irtad. De az már valóban gáz LENNE - ha egyáltalán így lesz - ha a jó ismerősöd madárnak nézett...

2013. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
73%

Ha csak pusztán a súlyát tekintem megfelelő, de tényleg mit sza@akodtok ezen?

Mindazok mellett amit már leírtam a szaporítás, "balkéz" kutyák elpasszolása ellen, azért Neked kedves kutyatulajdonos megjegyezném: lehet, hogy egy csodaszép, "feketehátú" yorkid lesz, akit majd emiatt sűrűn megbámulnak az utcán:)

2013. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van, nekem is az esne az egészben a legrosszabbul. De mégis ezek ellenére én nem tudok olyan lenni mint amilyen ő volt hozzám így ha úgy is lesz hogy átcseszett nem rontom a nevét a köreiben (pedig megérdemelné) tehát nem írom ki. A méretéről még annyit, hogy nem lehet annyira vészesen nagy mert mikor kiviszem wc-ni mindig azt nézem, hogy egy nagyobb szél fel ne kapja!:) Sokszor a lakásban is észrevehetetlen.
2013. nov. 27. 12:52
 29/70 anonim ***** válasza:
94%
Csak azt kívánom Neked, hogy ne agyalj sokat azon hogy milyen "hiányosságai" vannak, mert ha valóban yorki, és ezt ugye feltételezem, hogy tudod, hiszen alaposan utánajártál a témának, akkor "elrakod" a tanulópénzt és szeretsz, nevelesz egy csuda jópofa kuyát, aki a környék legokosabb és legügyesebb kutyája lesz!!:)))
2013. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat és a biztató szavakat! Itt van még két kép a kutyusomról de ezek sem igazán értékelhetőek mert nem igazán szereti ha fotózzák. :)

Még annyit hogy köszönöm mindenkinek a válaszát, de most már hagyom a rágódást és úgy szeretem ahogy van.:) A szememben most is és később is ő lesz a legdrágább kiskutya a világon. :) Persze ettől még a válaszokat elolvasom és a tanácsokat elfogadom! :)

2013. nov. 27. 13:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!