Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Roti tulajdonosok! Nektek is...

Roti tulajdonosok! Nektek is ilyen bújós, kíváncsi a kutyátok?

Figyelt kérdés

Már felnőtt korában került hozzám, így nem tudom milyen előélete volt. Viszont velünk (a család tagokkal) úgy viselkedik mint valami kis cica és árnyék egyszerre. Mindig mindenhová velünk akar jönni, minden érdekli, egyfolytában várja a simogatást a játékot, a sétát sosem unja meg, teljesen mindegy hogy épp virágot ültetek, vagy havat lapátolok, akkor is ott van mellettem, ha főzök ha teregetek, stb.

Viszont ha ez/ezek a tulajdonságok a fajtára alapból jellemzőek, akkor pl. egy telep őrzésnél nem érzi rosszul magát?


2013. nov. 28. 19:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nálam is tök így van a család mint kezes bárány kenyérre lehetne kenni, deh ha idegen jön be akkor arra nagyon pipa alig tudom néha be küldeni a helyére :) ha meg sétáltatom másik kutyával nem foglalkozik csak ha az kezd agresszívan viselkedni....
2013. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!