Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfurdethetem a 6 hetes cane...

Megfurdethetem a 6 hetes cane corso kiskutyamat szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 15:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Agnes neked meg gratulalok hogy ekkora idiooota vagy.. te vagy keverek te szerencsetlen..szebb mint barmelyik totzskonyves kutya....semmit sem tudsz..nem lattad de okoskodsz..adok egy tanacsot huzzal el...
2013. dec. 6. 11:14
 22/32 A kérdező kommentje:
Jah es annya apja torzskonyves..ugyhogy belehet fejezni hogy igy koszos meg ugy...azert budos mert amikor jaccottam vele uritett es belefekudtahogy ledobta magat...mi a szrt talagattok hulyesegeket??!!!
2013. dec. 6. 11:18
 23/32 anonim ***** válasza:
74%

Mi a sz@arért nem mondod akkor meg hogy mitől büdös te nyomorék? :D Gondolatolvasók vagyunk szerinted nagyokos? És ha nincs a kutyádnak törzskönyve, akkor csak egy fajtajellegű keverék jobb esetben. Kicsit jobban értünk a kutyákhoz, mint te. ;) Nem baj, várjuk

1. Miért nem szobatiszta a kutyám?

2. Miért harapdál össze a kutyám?

3. Mit csináljak ha agresszív a többi kutyával?

-és hasonló kérdéseidet. Persze, mi ezért vagyunk. A menhelyen is ezért vagyunk, ha nem bírsz vele dobd csak be nyugodtan, pont pangás van mindenhol és nincs jobb dolgunk. Idióta.

2013. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hat nem mind1hogy mitol budos?te balfaaasz?csak azt kerdeztem hogy lehet e furdetni....ezek talalgatnak egybol...ilyen betegsege lesz meg olyan...marhajo biztatast kapok elso kutyanak ...
2013. dec. 6. 11:42
 25/32 anonim ***** válasza:
62%

"Jah es annya apja torzskonyves..ugyhogy belehet fejezni hogy igy koszos meg ugy...azert budos mert amikor jaccottam vele uritett es belefekudtahogy ledobta magat...mi a szrt talagattok hulyesegeket??!!!"

Nem baj ha nem tudsz magyarul, de legalább ne verd magad rá. A mondatod értelme az, hogy mivel a szüleinek van törzskönyve ezért nem lehet koszos a kutya. Tudom, nem így értetted, de gyakorlatilag ezt írtad. És mi a sz@art találgatunk hülyeségeket? Azért találgatunk, mert te feltettél egy kérdés. Nem azt írtad, hogy a kutyád belefetrengett az ürülékbe, hanem hogy rohadt büdös. Mondjuk 6 hetesen figyelni kéne rá annyira, hogy ne fetrenghessen a kakijában. Vagy nem? Nálunk ez alap, így gondoltuk valami putriból hoztad, ha már úgyis szaporított. Nem elkeseríteni akarlak, de az első kutyám neked is szaporított volt. Első évben került 500 ezer forintba, csoda hogy túlélte. És akkor még nem is lehetett utána nézni a dolgoknak hogy ki szaporító-ki nem, de ha már ennyit lógsz a gyakorin, legalább ennyit megtehettél volna. Meg gondolom nem 11 éves vagy, mint amennyi én voltam.

2013. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%
majd rájössz kisfiam, majd rájössz... ;)
2013. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
rajottem hogy meleg vagy
2013. dec. 7. 19:14
 28/32 anonim ***** válasza:
ha akarnék se lehetnék :D
2013. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 08:31

Csodálatos képességeid lehetnek...

Egy kérdésből és az utána leírt feltételezésekből előre megmondod a kutya elkövetkező életét.

Mi a fészkes fenéért nem lehet egy kérdésre célirányosan válaszolni? És lehet fürdetni. Még nagyon kicsi kutyákat is megfürdetnek pl bolhaírtó samponnal, ha olyan gáz a helyzet. Vagy, ha olyan mocskosan kerül valakihez pl az utcáról.

2013. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Na vegre egy normalis hozzaszolas nem olyan aki talalgat meg arrol is hogy a kutya milyet fog sz@rni másfél ev mulva..:-)
2013. dec. 8. 02:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!