Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfurdethetem a 6 hetes cane...

Megfurdethetem a 6 hetes cane corso kiskutyamat szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 15:19
1 2 3 4
 31/32 Imola Ágnes ***** válasza:
Ez nem képesség, hanem tapasztalat. Majd ha te is azzal leszel elfoglalva, hogy a mások által elcs*szett próbálod helyrehozni, ürükbe adni, vagy befogni az utcáról, hogy ne a lakosságot zaklassák, akkor beszélhetünk. Az ilyen típusú kutyatartók azok, akik ha túl sok problémát okoz a szerencsétlen kutya, majd kidobják az útcára, mondván, hogy hülye a kutya.
2013. dec. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
nyugodtan megfürdetheted neki való samponnal, de ne vidd túlzásba. egy évben 2-3-szor elég ha csak nem keni össze magát valamivel. a tóban, folyóban való fürdés, nyilván sampon nélkül az nem számít bele, bármennyit fürödhet, az én corsom imádja a vizet még a víz alá is lebukik. az meg hogy elhoztad 6 hetesen nem akkora gáz mint ahogy itt beállítják egy páran. nem régóta van ez a törvény és azelőtt elválasztották a kutyákat 6 hetesen. most 8 hetesen lehet csak. de mondjuk 10 éve elhozhattad 6 hetesen, akkor is kutyáztunk:) 20 éve is kutyáztunk, és akkor is elválasztottuk 6 hetesen. régebben mindenki 6 hetesen választotta el a kiskutyát:) most már törvény hogy csak 8 hetesen lehet elválasztani. de ha rossz kutyád lesz, akkor az nem azért van mert két héttel korábban választottad el a szukától. aki elrontja a kutyát annak mindegy hogy mikor választották el. aki meg nem rontja el annak is mindegy:). ha valami kérdésetek van nyugodtan kérdezzetek:)
2013. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!