Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti, ha betegek vagytok is,...

Ti, ha betegek vagytok is, leviszitek a kutyát?

Figyelt kérdés

Lázam van, köhögök, és fáj a torkom. Itthon én vagyok csak, aki gondját viseli a kutyának.

Pár napja nagyon rosszul vagyok, ha kinn is vagyunk, húz a fejem, és lángol, fáj mindenem.

Így tegnapelőtt is csak másfél órát voltam kinn vele, tegnap pedig csak egy "tiszteletsétát" tettünk a környéken.


Az érdekelne , hogy mások akik ugyanígy egyedül vannak a kutyával, ilyen esetben otthon maradtok, vagy mentek?



2013. dec. 12. 02:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a nagy kutyás banda! Mikor eltört a lábam akkor nagyon rendesek voltak, mikor ők mentek sétálni mindig valaki becsöngetett (mi is panelban) én csak leküldtem a kutyát szájában a pórázzal és volt hogy 2 órát is tudott így játszani a többiekkel. 50+ kiló, elég hülyén nézne ki ha szerencsétlennek pelenkára kéne csinálni. Mondjuk amúgy is póráz nélkül sétálós, volt már hogy betegen levittem, kullogtam vele 10 percet és hazajöttünk, egy-két napig nem gáz, de aztán meg kell kérni valakit hogy lemozgassa.
2013. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Akiteki ***** válasza:
82%
Egyszer volt csak, hogy olyan lázas voltam, hogy felkelni sem bírtam. A páromnak muszáj volt dolgozni menni, a gyerekek meg suliban. Erre jók a barátok, a szomszéd srác levitte napközben.
2013. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én pont most voltam beteg, és csak napi 3x 10-15 percre vittem le pórázon. Rá 2 napra ő is beteg lett, így együtt voltunk "táppénzen", és csak a muszájra mentünk le.


Egyébként én is megtudok kérni mást, hogy vigye le, bár sokszor leviszem betegen is, csak amikor tényleg nagyon szarul vagyok, akkor marad ki a nagy séta.

2013. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én ha lázas beteg vagyok, még a számítógéphez sem tudok leülni. Ha nincs akit megkérhetnék, akkor saját magam szinte négykézláb tudom levinni a kutyát éppen csak vécézni.
2013. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Anno panelban bő fél évig volt kutyám. Ha nagyon beteg voltam, akkor vagy csak 3-szor vittem le eü-i sétára, vagy Apámat rá tudtam venni, hogy vigye le magával a boltba dolgát intézni. Ez hatalmas dolog volt tőle, mert így is csak utolsó utáni lehetőségként engedte meg, hogy Dasty az enyém lehessen...előtte 11-12 évig csak sétáltathattam...


Argos már kerti kutya. Na jó, kinti-benti/benti-kinti :D

Naponta kétszer szoktunk sétálni. Mikor nagyon carul érzem magam és csak dögleni van erőm, akkor ezen az 1-2 napon nem sétálunk. Nyáron volt, hogy a kertbe se mentem ki hozzá, el volt magában. Néha ismerőst kértem meg, hogy vigye ki sétálni 1-2-szer.

Ha azért tudok járkálni, nem esek össze a láztól, akkor fél órákra elmentünk, még ha csak naponta 1-szer is. Volt, hogy bringával lemásztam Argival a rétünkre a Dunához, kb. 2 km...ott ismerősök úsztatták-futtatták, én meg a padon ültem-feküdtem :)


Tehát lakásban tartott kutyának mindenképpen kell a 3-szor 20 perc legalább, kerti kutya kibír pár napot séta nélkül

2013. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" én csak leküldtem a kutyát szájában a pórázzal"


Ez nagyon aranyos :D

2013. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!