Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket valasztanatok es...

Ti melyiket valasztanatok es miert? Egy skot juhaszkutya-t, egy boxer-t vagy egy orias schnauzer-t?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 15:03
1 2
 11/19 Firestorm ***** válasza:

Németjuhász?Esetleg menhelyi kölyök?Vannak nagyon szépek!:)

Valamilyen kopó?Erdélyi pl.

2013. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Firestorm ***** válasza:

Golden?Labi?

Itt egy oldal betűrendbe téve a kutyákat,frankó kis leírással.Válogass :)


[link]

2013. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ok koszi
2013. dec. 18. 16:08
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fogadsz örökbe menhelyről egy cuki keveréket? :) Akár felnőttet is, az nem zsákbamacska! Kicsi vagy még, és ahogy látom egyelőre csak a kinézet alapján döntenél, az meg nagyon nem jó! Ráadásul egy minőségi kutya 100-120 ezernél kezdődik... Vagy ott a menhely, gyepi, szerintem biztos egy csomó kutyus van aki csak arra vár hogy a gazdája legyél! :)
2013. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14-es jól mondja. Fogadj örökbe.
2013. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben szétnéznék a www.gazditkeresek.hu-n és a www.allatok.info-n rengeteg keverék van fent, fajtatiszták is, hátha valamelyik jobban megfog:))


a bent tartott kutyusok nagy részének hullik a szőre, azt nem tudod megúszni sajnos...azért van, mert a hőháztartásuk nem tud alkalmazkodni a benti-kinti léthez rendesen, ugyanakkor csak kint, főleg télen megfáznak...egyébként pont fordítva lenne jó, ha bent aludna és nappal lenne kinti-benti...ugyanis este főleg télen lemegy a hőmérséklet és megfázik:S főleg ha kölyök.

2013. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Jázi&Csenge ***** válasza:

Ha nem szeretnél mindenképpen fajtatisztát, nincsenek határozott céljaid a kutyával (pl. kiállítások), amikhez mindenképpen tk-s, fajtatiszta kutya, vagy egy bizonyos fajta kell, akkor tényleg körülnézhetsz menhelyeken, gyepiken is. Az örökbefogadás jó dolog:)

Egyébként a fent említett fajták közül a colliet nagyon tudom ajánlani, csodálatos fajta, rendkívül jó családi kutyák, okosak, nem szokott gondjuk lenni az engedelmességgel, sokszínűek, nagyokat lehet velük túrázni, sportosságukból adódóan ideálisak agilityre, frisbeere, dog dancing-re, stb. A híresztelések ellenére pedig a szőrükkel egyáltalán nem kell sokat bajlódni, csak a nagyjából kéthetente esendő alapos fésülésre kell időt szánni. Bár elég új vagyok még a collies körökben, ha a van még kérdésed, megpróbálok válaszolni (tenyésztőket, hasznos oldalakat tudok ajánlani).

2013. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
En is gondoltam az orokbefogadasra meg meg latom ez csak egy kerdes volt de szerintem is meg anyum szerint is az orokbefogadas sokkal jobb.Koszonom a valaszaitokat.
2013. dec. 19. 18:13
 19/19 anonim ***** válasza:
majd szólj, mi lett a vége:))))
2013. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!