Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett kutyátok meglett?

Elveszett kutyátok meglett?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. December 12-én veszett el és 23-án került elő.

Legszebb karácsonyi ajándék volt.

2013. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

50%-ban. Ketten lógtak meg, de csak az egyik került elő. Volt egy masztif keverékünk és egy német juhász, az utóbbi nem lett meg. Már nagyon régen volt, akkor még nem volt a chip kötelező, máig is sokat gondolok rá, hogy mi történhetett vele. Kerestük mindenhol, végig autóztunk a környéket, gyakran érdeklődtünk menhelyeken. A masztifot a legközelebbi menhelyről kaptuk vissza. Azóta már szegény elhunyt rákban. :-(

Most van két örökbefogadott kutyánk, első alkalommal ők is meglógtak. Az egyik csak a környéken csatangolt, a másik meg úgy elkóválygott, hogy nem volt meg pár órát, de végül haza talált és annyira örült, hogy azóta ki sem teszi a tappancsát a kapun túl. A másik sem szökik már.

2013. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fordított helyzetben voltam: a talált kutyus gazdija meglett 2 nap alatt, úgy hogy nem volt chipes. A facen keresztül sikerült.
2013. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tesóm kutyája sajnos nem lett meg, pedig nyakörv volt rajta, chipezve volt, ki volt plakátolva, menhelyre, orvosokhoz be lett szólva, facebookon fenn volt, 40 ezres jutalmat ajánlottunk fel érte, kocsival jártuk a várost, de semmi. Keverék volt, úgyhogy amiatt sem tarthatta meg seki, mert esetleg fajtatiszta. Egy hónappal az eltűnése után még állítólag látták a városhatárban, de nem tudták megfogni a bizalmatlansága miatt.
2013. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vasárnap délután tünt el a kutyánk a tanyánkról, másnap délben szóltak azóta keressük plakátoljuk a ... a Tanya egy 10 hektáros terület, kerítéssel körbe zárva az erdő mellett. Még soha nem szökött ki most 4 éves. Chippelve van. Külterület nem tudom hogy egyáltalán megtalálta -e valaki, lehet lelőtték az erdőben... Fajtiszta de nem ismerik mindenki keveréknek nézi ...
2013. dec. 18. 15:37
 6/8 Akiteki ***** válasza:

Ha nem lövi le egy vadász és nem üti el egy autó, akkor nagy esélye van, hogy előkerül.

Van kutyám, aki 81 nap után lett meg. Kilopták a gazditól a kertből, aztán valószínűleg onnan meglógott, mert befogták és egy gyepmesterin találtunk rá.

2013. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly szilveszter után 2-3 nappal sikerült visszajuttatnunk egy labradort a gazdájának. Chip nem volt benne. Facebookon hirdettem meg,aztán öcsém szólt, hogy az egyik haverja megosztotta, hogy valaki keresi a labradorját. Sajnos chip nem volt a kutyában, de szerencsére kiderült,hogy valóban a gazdája jött érte. Úgy látszik mégis van értelme a facebooknak. :D
2013. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy kölyökkutyám akit elloptak. Ő nem került elő. A mostani kutyám is meglógott egyszer, egy hónap múlva jött velem szembe az utcán :) Pedig kerestük a gyepin meg a menhelyen is.
2013. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!