Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatnád ebben az esetben a...

Elaltatnád ebben az esetben a kutyád?

Figyelt kérdés

10 éves német-juhászunk van. 1,5 éve elkezdtek fájni a hátsó lábai, most nyártól viszont olyan romlásnak indult, hogy alig bir szegény felkelni, van hogy úgy húzza magát. Volt nálunk a doki aki hozott neki gyógyszert, jó drága volt, azt mondta hogy ha az nem használ, akkor csak a műtét segithet, ahhoz viszont öreg és drága is. Forgókat kellene neki berakni.

Lássuk, hogy szenved, de nem birjuk kimondani a végszót. :(


2013. dec. 20. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja a hátsó részét használni, az lehet még gerinc elváltozás is. Idős kutyáknál sajnos elhasználódnak az ízületek, főleg, ha DP-s is volt életében, és a gerinc is deformálódik.Ha nem képes lábra állni, altassátok el. Ennyit megérdemel a kutyátok. Csak, mert az ilyen elváltozások nagyon fájdalmasak is. Még akkor is, ha a kutya nem visong, hogy itt fáj, ott fáj.
2013. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ha még fájdalomcsillapítóval kezelhető, akkor éljen. Ha már nem tud felállni, akkor pedig altatás, mert utána már tényleg csak szenvedés az élete.
2013. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 25. 20:07
 14/17 A kérdező kommentje:
Ma elaltattuk szegényt. Nem gondoltam hogy ennyire fog fájni...:(
2013. dec. 30. 16:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Részvétem:(
2013. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak siratom...:'(
2013. dec. 30. 22:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nekünk, gazdáknak a nehéz ilyenkor, nagyon nehéz.....
2013. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!