Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a pulit megvegyem? Úgyérte...

Pekkerke kérdése:

Ezt a pulit megvegyem? Úgyértem fajtiszta?

Figyelt kérdés
[link] ezt a kutyust érdemes megvenni?

2013. dec. 25. 20:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az édeskevés, hogy szoktál olvasni. Az olvasott szöveget értelmezni is kell ám tudni, különben nem sokra mész vele.
2013. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne oszt az észt neked sincsen!!Azt a picit hagyd meg a kutatásokra/ész nélküli élet rovathoz/Most megint böngészhetel.....szegénykém.......Kellemes Ünnepeket!
2013. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
"oszt", "böngészhetel" - no comment... :)))
2013. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
A gondos vásárlás a gazda és a kutya érdeke is.Sajna régebben elég volt megnézni a szülőket és azt kaptad amit vártál,nagy meglepetések nélkül.De nem is nyomtak szándékosan ennyi almot mindenféle szelekció nélkül.Mert Bandi bácsi kiiktatta a gyenge,beteges vagy tyúktolvaj vagy buta kutyát és csak az maradt meg,amelyik erős,jó ösztönökkel rendelkezik,tanítható.Ehelyett ma csak egy szempont szelektál,az,hogy mennyit tud eladni.
2013. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
47%
És hol az anya?El lehet menni megnézni,milyenek a szülők,a gazdák.Ha nincs egy rakat más kutya,akkor ha tetszenek a szülők vagy a picik,nyugodtan megveheted.Olvastam,fėregtelenítve vannak.Ha oltva is,az már közelíti a megjelölt önköltségi árat.Gondolom nem kiállítási,zsinóros pulit szeretnél,abba pedig belefér az,amit a képen látsz.
2013. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy belefér vagy nem fér bele, hanem az, hogy nem szabad pénzzel támogatni az ilyen szaporítókat, mert azzal a vevő az állatkínzást és a számára kedves fajta tönkretételét egyidejűleg támogatja.
2013. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Az apa állítólag törzskönyves, ami jó. Viszont az anyáról semmit sem tudni! Ha az nem fajtatiszta, annyi már elég ahhoz,hogy rossz szőrminőségű kutya legyen belőlük!! Kiállásban nagyon szép kutyáknak tűnnek s a faroktartás sem rossz...viszont a szőre elég simának tűnik!!

[link]

Ha valóban szép pulit szeretnél venni, akkor érdemes valamilyen Kennelből választani!! Hisz ott már törzskönyves kutyákról van szó, de nem kötelező törzskönyvet kérni a kicsire!!!

A pörgelóci pulikennelben is vannak most úgy tudom eladó kutyák. Kíváncsiság képp érdemes rákérdezni....

2013. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként te tudod, hogy pénzben mennyit szánnál rá!!

Illetve milyen célra kell!!

Érdemes a szülőket előtte megnézni!!

Ha csak családi kedvencnek szeretnéd, akkor nyugodtan vedd meg!!! Puli lesz ő tetőtől talpig akkor is, ha esetleg a szőre nem tincseződik majd szépen. Ami pedig az árát illeti, ezekben a hónapokban nagyon nehéz kutyát eladni!!! Így sokan adják "ár alatt" kutyáikat!!

Amúgy ha komolyan érdekel egy Puli s inkább ragaszkodnál fajtatisztához, akkor írj priviben nekem, mert én tudok egy gyönyörű eladó szukát, törzskönyves szülőktől!!! S szerintem még árban sem lenne sok!!!

2013. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Sabaton, annyi hülyeséget összehordtál hogy szerintem most már nyugodtan abbahagyhatod...
2013. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

"Ha csak családi kedvencnek szeretnéd, akkor nyugodtan vedd meg!!! Puli lesz ő tetőtől talpig akkor is, ha esetleg a szőre nem tincseződik majd szépen."


Aha, szóval ha a Ferrariban Trabant motor van, az attól még Ferrari, ugye? Hisz úgysem akarok vele versenyre járni, csak furikázni.

2013. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!