Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a pulit megvegyem? Úgyérte...

Pekkerke kérdése:

Ezt a pulit megvegyem? Úgyértem fajtiszta?

Figyelt kérdés
[link] ezt a kutyust érdemes megvenni?

2013. dec. 25. 20:42
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát meggyőztetek! Valamelyik kennelből veszem majd a kutyust :). Ajánlanátok valami jó kennel-t? Ezeknél hol van a kutyus ára, hogy lehet megvenni? A válaszokat előre köszönöm!
2013. dec. 27. 01:25
 42/49 busa.e07 válasza:
22%
Én szülinapomra kaptam egy fajtiszta pulit, szóval én is apuci kedvence vagyok???? És ingyen volt,bár törzskönyve nincs, de fajtiszta puliktól származik!! Lehet venni fajtista kutyát törzskönyv nélkül is, és szánalmas, hogy 1-es válaszolók ezt nem fogják fel!
2014. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Szánalmas hogy egyes válaszolók nem fogják fel hosszú regéinket a szaporítókról meg az ingyen kutyákról....

Utolsó! Ha buta vagy mint a szemét, ne hirdesd legalább!

2014. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
lol ennyi választ...
2014. jan. 3. 21:49
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak a másikkal szembe!! S még vállalni sem vállalja magát mert név nélkül ócsárol és okoskodik....Csak, hogy tudd barátom a törzskönyvezés több hónapig nem is működött gyönyörű országunkban!!!Most kezd helyre állni a dolog de még mindig nem egyszerű letörzskönyveztetni egy kutyát....
2014. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szívvel ajánlom a Szentmihályi-Szabó kennelt, nekünk onnan van egy pulink, fantasztikus. Két házaspár a baráti körből is onnan vásárolt, az egyik ugyanabból az alomból, mindkét kutyus elképesztő egyéniség és nagyon szép.
2014. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm!
2014. jan. 9. 07:04
 48/49 T.kennel ***** válasza:

Szia.

A tk értéke látom zavaros. Abban nem a tárgyi értékét fizeted meg.Félrevezetést neveltek az emberekbe, hogy az valami drága dolog.Nem pár ezer ft.A kőltség abban van, hogy mielőt pároztat a tenyésztő, orvosi vizsgálatokat csinál hogy egészséges utódok szülessenek.Majd elviszi egy bírálatra, hogy kűllemre is megfelel a fajta jellegzetességei. Ha ezek nem megfelelőek, nem tenyészti őket.Tk- val és anélkül sem. Tehát minőséget,egészséget tenyészt.Te esetedben is az legyen a fontos, hogy kérjed a szülők eü szűréseinek ivazolásait és a tenyészthető minősítést. Ha ilyet találsz,akkor azon a helyen vagy, ahol a tk evidens,de nem eladási ár befolyása. Amit megfizetsz, az a szűrések, szemle eredménye, ami biztonságot ad. :) A 20-30 ezer forintos kínálatban ezek vannak megspórólva. Nálad meg bejön az örökletes betegség,, vagy nem......ha igen, akkor az nagyon drága lesz. Úgy hívják lutri.

2014. febr. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szia! Megvetted végül?
2014. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!