Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a pulit megvegyem? Úgyérte...

Pekkerke kérdése:

Ezt a pulit megvegyem? Úgyértem fajtiszta?

Figyelt kérdés
[link] ezt a kutyust érdemes megvenni?

2013. dec. 25. 20:42
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%
Végre valaki aki lássa a törzskönyv mögött a kutyát!!Ha nem kiálitási célra kel nyugodtan vedd meg!Szép kutyus!
2013. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy megnézheted a törzskönyves kant és állítólag az az apa,még simán lehet a szomszéd Bodri keveréke a kölykök apja.Én is mondhatom,hogy a kutyáim apja a világgyőztes kan,csak épp ezt papírok nélkül senki nem hiszi el.Csak genetikai vizsgálat dönthetné el,hogy az apa tényleg az-e,akit mondanak.Ha annak az árát hozzáteszed a szaporító által kért vételárhoz,mindjárt tudsz venni szerződéssel,garanciával tenyésztőtől kutyát.
2013. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
21%

A Puli, Puli lesz törzskönyvvel vagy nélküle is!!!!!

Az már más kérdés, hogy minőségben milyen lesz!!!!

S ezalatt leginkább a szőrzetére céloztam,ami a Pulinál gyenge pont tud lenni, ha nem fajtatiszta és törzskönyvesek a szülők!!!!!

Jesszusom! Ez a baj ezzel a fórummal, hogy sok idióta is hozzászól, amihez nem kellene vagy nem is ért...!

Na barátom neked sem sok Pulid volt még úgy látom!!! Nemhiába vagy ilyen " elfuserált lelki szegény"!!

S IGEN!!! Ha csak családi kedvencnek kell a kutyus,s nincsenek kiállítási szándékaid vele, akkor törzskönyv nélkül is lehet az!!!!

Nyugodt szívvel megveheted!

2013. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
27%

Mert gondoljátok, hogy egy "szaporító" önköltségi áron adná el a kutyáit???

Nos elég tudatlanok vagytok!!!

Mert egy szaporító már külfölddel kezdi, ahová 100-ezrekért is tud kutyát eladni felvásárlónak, ha meg itthon akarja értékesíteni SEM fogja ÖNKÖLTSÉGI áron eladni!!!!

2013. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Én családi kutyust szeretnék nem kell kiállítási darab csak egy szép jóbarát ami egy puli! Linkelnétek valami ilyen eladó kölyök pulit megköszönném! :D az ár az max 20000
2013. dec. 26. 20:54
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Keressél magadnak! És tegyél félre úgy 500 ezret a felmerülő (gyakran gyógyíthatatlan) betegségekre!
2013. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Túl vagyunk harminc válaszon és ugyan úgy nem értessz semmit, mint amikor feltetted a kérdést. Csak tudnám, hogy minek válaszoltunk ennyien?!
2013. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%

"Keressél magadnak..."Pfhh az ilyen egyáltalán minek regisztrál ide....? Nem is értem...

Baromság, hogy 300 ezerbe lesz a kutya...!!!

Tessék két link! Én a másodikat ajánlanám!

[link]

[link]

2013. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Utolsó, látom nem vágod mi a problémánk. Neki egy puli ára (ami sok más fajtához képest elenyésző 60 ezer körüli ár) is sok. Neki lehetőleg ingyen kéne. Ebben pedig egy-két barmot leszámítva senki sem fogja támogatni.
2013. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Csekkold le őket:

[link]

Annyi de annyi puli és puli keverék várja az álomgazdát menhelyeken. Ha csak egy családi kutyust szeretnétek, akkor miért nem néztek körül először menhelyen? Hátha megtetszik valamelyik bozontos kölyök, higgyél nekem, egyetlen menhely sincsen örökbefogadható fekete, göndör szőrű kölyök és fiatal kutyák nélkül. Az ilyen expresszről vásárolt törzskönyv nélküli kutya sem fog jobban hasonlítani egy igazi pulira, mint a menhelyesek és így megmentenél egy kutyát, aki egész életében hálás lesz neked. Ez lenne a legjobb megoldás szerintem.

2013. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!