Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan szörnyű dolog a...

Miért olyan szörnyű dolog a kutyapelenka?

Figyelt kérdés

Az előbb olvasgattam ilyen kérdéseket, és szinte mindenhol csak szidják. Nekem más a véleményem.

Unokatesóméknál is van kutya lakásban, és mivel 7tol 16ig nincsenek otthon, a kutyus a pelenkára végzi a dolgát. Ha meg lemennek sétálni, akkor kint. De nincs büdös a lakásban és a kutya se lelkisérült.

Én is veszek kutyát hamarosan, szintén lakásba, és kutyapelenkára lesz szoktatva, mert kisgyerek mellett nem tudom rendszeres időközben levinni. És nem hiszem hogy ettől rossz gazdi leszek, vagy a kutyának lesz rossz. Vélemények?


2013. dec. 29. 14:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na, lesz kutya? És pelenka? Mire jutottál?
2013. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Azért nem eszik olyan forrón a kását :)

Még meg kell találnom az igazán hozzánk illő fajtát, tenyésztőt keresni, elegendő pénzt gyűjteni, szóval már benne van az egyéves tervben :)

Viszont az utolsó előtti válaszolónak köszi a tippet, fölöttünk is kutyások laknak, jóban vagyunk, ők biztosan elvállalják néha a mi kutyánk sétáltatását is.

2013. dec. 30. 22:17
 23/23 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!