Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elajándékozni vagy megtartani?

Elajándékozni vagy megtartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van 2 boxerünk.Pár hónapja jóval kevesebb fizetést kapunk férjemmel,mint eddig.Nehezen tudjuk őket fenntartani.Férjem felvetette,hogy ajándékozzuk el őket.Én nem szeretném,mert nagyon hozzánk nőttek és félek még attól is,hogy nem egy helyre kerülnének ha oda adnánk őket valakinek.Megbolondulnának egymás nélkül.Nem tudom,mi lenne a jobb,ha "önző" módon megtartanánk őket vagy félelemmel oda adnánk valakinek.Kérlek segítsetek,mit tennétek?

2014. jan. 16. 14:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm Firestorm!Ha kihagynánk a tápot nem maradna ki semmi az egészséges étrendjükhöz?
2014. jan. 16. 15:59
 12/25 sippara ***** válasza:
89%
Keresd fel facebookon a nyesedék hús kutyáknak nevű csoportot, olcsó husikat is tudsz szerezni, és a doksik segítenek jó étrendet összeállítani az "apróságoknak" - mi 35 kilónyi kutyával kb havi 4-5 ezer forintot spórolunk a nyers etetéssel, és valami gyönyörűek tőle a kutyák, a kondijukról nem is beszélve :)
2014. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Firestorm ***** válasza:
86%

Nekünk a régi kutyáink soha nem kaptak tápot és makk egészségesek voltak :)

Vagy nyers húst kaptak (sertést leszámítva) vagy pedig főztek nekik a szüleim.

Ne félj nem lesz bajuk,ha nem kapnak száraz tápot!

2014. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki segítségét,nagyon hálás vagyok és szemernyi kétségem nincs már afelől,hogy maradjanak vagy ne.Maradnak :)A csoportot már be is jelöltem.Meg vagyok hatódva,hogy vannak még emberséges emberek is.
2014. jan. 16. 16:13
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

Szia

Én is tagja vagyok a nyesis csoportnak, megmondanád a neved? Szivesen segítek amiben tudok. Nekem 3 kutyám van az egyik boxer. Mindenféle kiegészítőkkel együtt is sokkal olcsóbban jövök ki mint amikor tápoztam, pedig csak nyers husit esznek. Gyönyörűek a kutyusaid.

Üdv Andi

2014. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szia!Kézi-Nagy Krisztina vagyok,könnyen megtalálsz,mert én vagyok az egyedüli :)
2014. jan. 16. 16:32
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi az OFF-ért, de valami csodálatosan szépek a kutyáid, és így is látszik mennyire izmosak! :O Gratulálok hozzájuk!
2014. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Már csak az a cél,hogy maradjanak is ilyenek.Mit jelent az OFF ez esetben?
2014. jan. 16. 16:43
 19/25 Firestorm ***** válasza:
Azt jelenti,hogy nem a témához kapcsolódó a hozzászólása :)
2014. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Menni fog ez :)
2014. jan. 16. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!