Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elajándékozni vagy megtartani?

Elajándékozni vagy megtartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van 2 boxerünk.Pár hónapja jóval kevesebb fizetést kapunk férjemmel,mint eddig.Nehezen tudjuk őket fenntartani.Férjem felvetette,hogy ajándékozzuk el őket.Én nem szeretném,mert nagyon hozzánk nőttek és félek még attól is,hogy nem egy helyre kerülnének ha oda adnánk őket valakinek.Megbolondulnának egymás nélkül.Nem tudom,mi lenne a jobb,ha "önző" módon megtartanánk őket vagy félelemmel oda adnánk valakinek.Kérlek segítsetek,mit tennétek?

2014. jan. 16. 14:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, hogy én sem a témához szólok, de tényleg gyönyörű szépek ezek a kutyusok!

Remélem megtudjátok tartani őket, én is tagja vagyok a csoportnak, biztos kapsz sok segitséget benne, rengeteg kedves tagja van.

2014. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ha gondolod jelölj be.
2014. jan. 16. 17:14
 23/25 anonim ***** válasza:
85%

Látszik, hogy nagyon szeretitek őket, nagyon szépek!


Én úgy gondolom, hogy bár nagyon fontos, hogy mit kap a kutya enni, de gondolj bele, hogy hány kutya él sanyarú körülmények között, tanyán vagy menhelyen, ahol nem telik jó minőségű tápokra, húsokra, mégis megélnek. A kutyának a legfontosabb, hogy jó gazdája legyen, megkapja a törődést, amire szüksége van, szóval ki fogja bírni, ha egy ideig gyengébb minőségű tápot kap - amennyiben a nyers etetés sem férne bele a keretbe.

Gyerekkoromban én is zsíroskenyéren éltem minden hónap végén, mégis kibírtam, mert nem ez a legfontosabb dolog az életben.

2014. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Valetta!Jobban bele gondolva teljesen igazad van.Azt hittem önzőség megtartani így őket.De mostmár látom az esélyt arra,hogy boldogan és talán jól lakottan meg maradjanak nekünk :)
2014. jan. 16. 19:50
 25/25 anonim ***** válasza:

sajnos a noé nem száz, hogy együtt tudná őket tartani:S az a baj, hogy akkor lemondotok a tulajdoni jogotokról és azt csinálnak amit akarnak, nektek beleszólásotok nincs...


Nem tudom merre laktok, de ha Pest megye, tudok egy fantasztikus ivartalanítási akciót, szuper dokival, a mi kutyusunknak is ő csinálta (plusz még rengeteg ismerősömnek)...(Biatorbágy, kb 15 000 ft, az akció egész évben tart)


a nyesedékezés, otthon főzés szuper megoldás lenne, persze nektek is, nekik is az lenne a legjobb, ha ti, mint kis család együtt maradnátok. Próbáljatok meg mindent, ha minden kötél szakad, ivartalanítva el lehet őket ajándékozni, illetve a noénak odaadni...nagyon lelkiismeretesek, de ők mégsem Ti vagytok:)

2014. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!