Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek voltak az első hetek...

Milyenek voltak az első hetek a menhelyről örökbe fogadott kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyultatok hozzá? Ő hogyan viszonyult hozzátok? Hogyan segítettetek neki, hogy bízzon bennetek és merjen kötődni hozzátok?

2014. jan. 20. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan csak pár napja hoztam el egy keverék, sötét, görbe lábú kutyust (nem az a népszerű cukipofa típus), olyan a harapása, mint egy cápának XD Kóbor.


Namármost. Nekem határozott elképzelésem volt:

- férjen el kényelmesen a lakásban

- lehetőleg rövid, de tömött szőrű legyen

- legyek neki szimpatikus, ő jöjjön oda kapcsolatot keresni


Eredmény: Én ilyen jó viselkedést álmodni sem mertem volna egy menhelyes kutyától! Pedig már egy ideje ott volt. Szobatisztaságon még csiszolni kell, de komolyan, álom, ahogy viselkedik, eddig nem tűnik dominánsnak se, pedig egyre bátrabb. Szerintem is figyelni kell nagyon a kutya testbeszédére, mert hiába a kis csokiszínű cukipofa tetszik neked, ha az fél tőled v. passzív, netán agresszív. Legyen akár ronda kutyád (:)), de ő válasszon ki téged.

2014. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, még annyi, hogy felnőtt kutyust kerestem.
2014. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kliszta ***** válasza:

Azt hiszem elottem mar mindent elmondtak, de azert megerositeskent csak irok :)

Mi a sajat amstaff mellett voltunk ideiglenes befogadok, 4 kutya volt nalunk (egymas utan, nem egyszerre), fiatalok, de felnottek, bull tipusuak. Nekunk nagyon sok oromet adtak, persze par nehez percet is :D fokent, mivel 2 macskank is van, es veluk egyik sem akart eloszor baratkozni.

Ujat irni nem tudok, turelem es kitartas, es sok boldog kozos evet :)

2014. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!