Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez állatkínzásnak számít?

Ez állatkínzásnak számít?

Figyelt kérdés

Az utcánkban lakik egy nő. Volt neki két keverék kutyája egy szuka és egy kan. Őket az utcán tartotta télen nyáron. A szukát pár évvel később elütötteegy autó. A kan megmaradt. Ezzel a kutyával sok probléma volt, mert támadta a gyerekeket, meg akik féltek tőle. Ezért a lakók többször szóltak a nőnek, de már csak azért se tartja az udvarában. Majd az önkormányzat ( miután többször is ment a panasz ) kihívta a sintért és elvitték a kutyát. A nő megtalálta a gyepin, de lemondott róla mert ugye kérték a tartási díjat......

Most valahonnan szerzett egy szálkás szőrű tacsit. Ugyanazt csinálja vele mint az előző kutyákkal. Igaz ezt a kutyát éjjelre beengedi, nappal kint van. Nem támad, viszont két napja is a vasút állomáson szaladgált.

Mi a véleményetek, állatvédők el tudják kobozni tőle? Sajnálom csóri kutyát.


2014. jan. 29. 08:06
1 2 3 4
 11/31 Szilvi & Argos ***** válasza:
A jegyzőt bombázzátok panaszokkal, minél többen! Az előző két kutyára hivatkozva sürgessétek őket, hogy adjanak ki kutyatartástól eltiltó határozatot...hátha történik valami
2014. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Rendben akkor elmegyek az önkormányzathoz. Csak sajnálom szegényt. Ki tudja vajon mi lett az előző kutyával is.... Én pl. mindig simiztem, meg az előzőeket is. Jaaah, és rajtam kereste a nő a kutyáját amikor elvitték.

Ő volt az előző kutya:

P090410_11.28[01]

2014. jan. 29. 20:06
 13/31 A kérdező kommentje:
2014. jan. 29. 20:10
 14/31 A kérdező kommentje:
2014. jan. 29. 20:28
 15/31 anonim ***** válasza:

Ezért pofázom, hogy keresd meg a tetkósokat! Ha az önkormányzatot kezded el b..tatni, elintézed, hogy ez a kutya is a gyepin kössön ki. Nagyon állatbarát megoldás, grat. Elsikálod, hogy esélyt kapjon a dögkútra.


Valetta, szerintem bízd a tetkósokra, hogy foglalkoznak-e a dologgal, van elég eszük a segítséged nélkül is, nem kell, hogy helyettük dönt, vagy gondolkozz!

2014. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Az baj amúgy az önkormányzattal hogy nem igazán érdekli a dolog. Több lakó is szólt anno nekik és csak figyelmeztető papírokat lüldttek a nőnek. Többszöri panasz után vittékel a kutyát.
2014. jan. 29. 23:12
 17/31 anonim ***** válasza:
Elugassam még egyszer, hogy hova fordulj, vagy végre lépsz is? Ha itt jajgatsz, azzal nem lesz beljebb senki.
2014. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Utolsó, te tényleg olyan ellenséges vagy...:)

Értsd már meg, hogy nem mindenkinek van lehetősége intézkedni. Olyan macerás bejelentést tenni, befogadni akár ideiglenesen egy állatot, panziót fizetni stb. Erre vannak az állatvédők, nem? Hidd el, a kérdező mindent megtett, kiírta ide a kérdést, tett fel cuki képeket, talán még a fészbukra is kiposztolta. Most már valamit csinálhatnának az állatvédők is.

2014. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ha nem szól nekik, akkor nem fognak csinálni semmit.
2014. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

18-as besírtam az iróniádon :D

Lefogadom, hogy nőnemű a kérdező.

2014. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!