Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terriert vagy...

Feketeistvan kérdése:

Staffordshire terriert vagy bullterriert vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik az erősebb,keményebb,szebb,izmosabb,harapósabb,házörzőbb,merészebb,okosabb??

2014. jan. 29. 14:52
1 2
 11/12 Firestorm ***** válasza:
100%

Kedvesem nekem pit staff mixem van és igen arra értem amit az utolsó elég szépen leírt...

Szerinted akinek arra kell egy kutya,hogy félelmetes legyen,merész,kemény,erős,izmos,harapós annak szerinted mire kell?Pénisznövelőnek megsúgom!Ez a gond,hogy sokan tartják ezt a fajtát,nevelni nem tudják vagy nem is akarják,természetesen az állat idegileg labilis gyerekeket,kutyákat más állatokat és embereket támadnak meg,mert ilyen felelőtlen ember kezében van,aki elvárja,hogy a kutyája egy vérengző vadállat legyen és,ha mások ezt látják,hogy egy pit-staffi így viselkedik nem azt fogják mondani,hogy hű meglepő milyen agresszív,hanem azt,hogy ez is egy vadállat harcikutya.

Az enyémre ilyet vajon miért nem mondanak?Természetesen támad vezényszóra,vagy ha valaki támadólag lép fel,de amúgy nem és rá tudod mit mondanak,akik eddig féltek ettől a fajtától?Hogy hűha azt hittem az összes egy vadállat,de látszik,hogy mégsem így van és csak neveltetés kérdése.

A legjobb barátnőm rettegett ettől a fajtától és amióta ismeri Daisy-t azóta a fajta szerelmese lett.

Miért is rettegett ettől a fajtától?Attól,hogy pont ilyen emberek kezében látta,mint a kedves kérdező és a kutya mindenkire kitámadt,kutyákra ráuszították stb...

Gondolkozz el miért írtam,hogy ne rontsa ezeknek a kutyáknak a hírnevét.Van enélkül is sok ítélkező és nem arra kéne törekedni,hogy így is maradjon,hanem arra,hogy lássák az emberek,hogy ezek is ugyanolyan kutyák,mint a többi csak velük is foglalkozni kell.

2014. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kicsilany817 válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.... Egy ilyen kutyát csak az az ember tartson, aki nevelni is tudja. Az ilyen emberek miatt ítélik el a fajtát. Nekem bullterrierem van, de hogy harapós lenne vagy harcias??? PFFFF.... vicc.... Egy puhány bohóc, a yorkim helyre teszi 2 perc alatt..

Kérdezőnek: Ne haragudj, de neked semmiképpen se adnék egy ilyen kutyát mert azt csak a kutya szívná meg... Nőlj fel a feladathoz és először is ismerd meg jobban a fajtát!!!!

2014. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!