Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlasz?...

Milyen kutyát ajánlasz? Kertes ház, kinti kutya, mellettünk szántóföld, séta bőven. Két kicsi gyerek. Egy tacskó, szintén kinti. Nagy legyen, házőrző affinitással, gyerekszerető, nyugodt fajta.

Figyelt kérdés
És komoly (akár ijesztő) kinézetű.
2014. febr. 1. 17:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a howavart megfelelő volna :) Nekünk kettő is, nem engednek be senkit az udvarra (persze rajtunk kívül), ezért csengőt is kellett felszerelni a kapun kívül. Bántani viszont nem bántanak senkit, mert sétizünk velük rendszeresen. Bár bizalmatlanok, de bárki hozzájuk érhet nem támad, nem morog, nem sunyiskodik. Csak a kapun belül, két örjöngő "fenevad" :). Nekem van egy 4 és 6 éves öcsém, elvannak velük a kutyák. Labdáznak, fogócskáznak. De nem hagyjuk őket egyedül a kutyákkal, és a kutyák is megtanulták a kicsikkel óvatosan. Egyszer sajnos a fiatalabbak felborította a most 6 éves öcsém, aki megijedt, de baja nem lett. Csak túl vehemens volt a kutya. De én nagyon tudom ajánlani ôket :)
2014. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
szerintem labradort vegyél, nézz utána neten
2014. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 3. 08:50
 34/36 anonim ***** válasza:
labrador, mint házőrző? hááááát nem kimondottan olyan típus :) ...
2014. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Bullmasztiff, németjuhász, kuvasz, komondor, kaukázusi, amerikai bulldog, Moszkvai őr kutya, roti. Nevelés kérdése h milyen a gyerekekkel.
2014. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Moszkvai őrkutya nekem is pont eszembe jutott.
2014. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!