Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nevelési könyvek?

Kutya nevelési könyvek?

Figyelt kérdés

Kutya nevelési könyvet valaki tudna linkelni?

ami nektek tetszett és hasznos volt,lehet benne trükk is de nagyrészt a nevelésről, képzésről szóljon.

Ha van külön Juci vagy labi könyv azt is megnézném. :)



2014. febr. 2. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Cesar Millan - Hogyan neveljünk tökéletes kutyát?
2014. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cesarnak a kölyökkutyás könyve az egész jó. Abba van külön labi is ha jól emlékszem. Meg úgy alapjáraton megéri elolvasni. Bár elég ködösen fogalmaz de azért hasznos lehet.


Jane fennel összes könyve nagyon jó és jól is értelmezhető.


A 101 kutyatrükk-be a trükkök egész jól le vannak írva.


Ami viszont nagyon gyakorlatias az a KLIKK. Nagyon sok praktika van benne azt mindenképpen érdemes megvenni. az nem nevelés hanem inkább tanítás, és klikker használati alapokat ad.

2014. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ezeket le lehet tölteni /meg lehet nézni az interneten? Ha igen linkelnétek? :)
2014. febr. 2. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Jan Fennel könyvek nagyon jók!
2014. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, a komor gábor neked ugatok fent van a neten?azt keresem de csak scribd-en találtam meg ott meg pénzért lehet csak megnézni azt hiszem.
2014. febr. 3. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy elmész egy boltba és megveszed? Egyiknek se olyan eszeveszett magas az ára
2014. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Kis gazdik nagy kutya könyvet ajánlom de engem is nyugodtan megkérdezhetsz mindent tudok a labradorokról:-)
2014. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!