Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasas a kutyám és már jön a...

Hasas a kutyám és már jön a cicijéből átlátszó folyadék. Mikor fog fialni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi olyasfajta hozzászólásokra hogy nem vagyok normális, hogy nem vigyázok a kutyámra, meg nekem nem is lenne való kutya!! Nem érdekelnek az ilyen hozzászólások!!!
2009. dec. 7. 11:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
86%

Ha a tej beindul és az első ellése akkor néhány (1-3 nap) ! Ha már többször ellett akkor 1-2 hét !

Amúgy meg , mielőtt szaporítani kezdesz tájékozódj legalább, és ne itt kérdezzgess ha úgyis mész az Állatorvoshoz ! De mindegy !

Hasas nem hiszem max vemhes!

Ui: Tömjük a menhelyeket és a fajtamentőket ! Ne hogy 1 nap pihenjenek ... jusson minden napra 10 kutya !

2009. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
19%
Nemsokara fog. Es szerintem ne aggodj, regen sem vittek allatorvoshoz a kutyusokat megsem volt semmi baj a szulesnel. Az en kutyusom is mar joparszor atesett rajta, es sosem volt semmi baj, pedig orvos nem latta.(jah es ne mondjatok ram se hogy szaporito vagyok, mindig van gazdija a kiskutyaknak!!) Tudjak ok hogy mit csinaljanak, ez nalluk egy elemi oszton, ugy mint a "macska es egerszeretet":)
2009. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
66%

Aha, kedves előző egy nő is tudja, hogy mit csináljon mi barmok mégis kórházba visszük. És ehetnénk magokat is a földről, de sajna azóta felfedeztük a tüzet és a tányért.

Aztán ha hullanak a kicsik, ha a minden évben elletett szuka csak 5 évig él, nem gond, van másik. Okos gondolkodás.

2009. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
25%

Bocsi az offert:

Figyelj nekem ez a velemenyem neked az. Ennyi. Nem kell tuldramatizalni a noket is korhazba visszuk dumaval...

2009. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 14.59-es!


Bizony,igenis szaporító vagy.A szaporító nem attól az,hogy nem talál gazdát a kölyköknek(mind megoldja valahogy)hanem attól,hogy minőségi egyedeket pároztat,egészségügyi szűrés stb.után.

2009. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%
Lehet:) De akkor sem en vagyok hanem maga a kutya... ha egyszer megcsinaltak en mar nem tudok ellene semmit tenni:p (az en kutyamnak kimenoje van itthonrol ugyhogy nem tudom kivel mit csinal:)
2009. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
62%

Azért oltunk le, hogy ha már te ilyen gyengeelméjű voltál, hátha lesz másik akárhány ember, aki ha elolvassa, majd elgondolkodik, hogy másképp is lehetne és a kutyatenyésztés legyen a Nagybetűs Tenyésztők dolga, ne a magadfajtáké!

Ja, azok mind találnak gazdit? Hahahhahahahaha!!!!! Az a rengeteg menhelyi kutya is mind így kezdte a karrierjét! Hogy azok úgyis gazdisok lesznek! Hát tessék!

Gratulálok annak a hozzászólónak is, akinek mindig ellik a kutyája és a természet végzi a dolgát szerinte! Akkor fialj te is minden évben kölköket és megtudod, mennyire jó ez!


[link]


[link]

2009. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok,felelős gazdi vagy!

A kutya kijár,bármi baj érheti,felelősséget nem vállalsz a szaporulatért.

Ilyen esetben bizony fontos lenne a kutyád ivartalanítása.

Egy mentett kutya többszörösét termeled ki az egy ivaros szukáddal.udod,mi lesz/lett a kölykök sorsa?

Kérlek,olvasd el ezt,itt pontosan le van írva minden:

[link]

2009. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
38%

Úgy látom,mindketten egyszerre írtuk be a linket.

Kár,hogy a kérdező és utolsó válaszoló pont nem veszi a fáradságot,hogy végigolvassa.

2009. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
28%
Hat igen ez van, ha felvallalod a velemenyed. Semmit nem tudtok a korulmenyekrol, igy nem is itelhettek el. Aki meg nem hiszi hogy tenyleg akad gazdaja, annyival marad...nem tudok veled se mit tenni. Videken elunk, a kutya a retre jarhat ki szaladgalni, ahogy mas kutyak is a szomszedoktol. Biztosithatok mindenkit hogy semmi baj nem erheti, a kutyak ismerik egymast, nem verekszenek, ismerik a kornyeket, nem vesznek el. Evi egy ket kolyoknek meg siman talalok itt gazdit, es nem foglyak menhelyen vegezni, ez is biztos...Mert ugye rokonoknal, szomszedoknal vannak es tudnek rola ha rosszul bannanak veluk. Nallunk ez termeszetes hogy kiendedjuk oket, akiknel nem, arrol en nem tehetek. elso itteni hozzaszolasomban is csak a velemenyemet irtam meg a kerdezonek, de ugy latom masok csak azert jarnak be egy egy oldalra hogy felelotlennek meg szaporitonak meg miegymasnak nevezzek meg jol lepontozzanak masokat azert amit gondol es tapasztal. Az itteni valaszok 90 szazaleka off... Jo lenne mar odafigyelni hogy a kerdesre is valaszoljatok, nem csak a masikat piszkaljatok...
2009. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!