Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokan szidják a tükörsulikat,...

Sokan szidják a tükörsulikat, miért van ez?

Figyelt kérdés

Pl. hogy nagyon drágák és nem adnak semmit. Meg olyanból is kutyakiképző lehet, aki amúgy nem ért semmit a kutyákhoz csak elvégzi a kiképzői tanfolyamot aztán meg a tanfolyam úgy is néz ki. Meg még sorolhatnék jó pár dolgot.


Csak azért kérdezem, mert most van egy kiskutyám és a közelünkben pont egy ilyen kutyasuli van, és hát érdeklődtem felőle. hogy érdemes-e. És inkább negatívumokkal találkoztam.


2014. febr. 7. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akumi, 1. vagyok, és tulajdonképpen egyetértek azokkal a dolgokkal, amiket leírtál, csak valahogy sose fogalmazódtak meg bennem ezek a gondolatok. :O
2014. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pedig még be se tettem a lábam tükörsuliba :D
2014. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

én jártam tükör suliba, oviba. alapfokra be sem iratkoztam, elég volt az a bő 3 hónap ovi.

csak olyan tükörsuliba mennék, ha bármikor arra vetemednék megint, amit nemrég nyitottak, még lelkesek és nem futószalagon termelik sem a csoportokat,sem az oktatókat.

tükrös izén túl is van élet. :)

merre laksz?

2014. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
Utolsóval értek egyet, futószalag az egész. Jártam, többet köszönöm, nem kérek belőlük.
2014. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!