Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak kutyáimmal?

Mit csináljak kutyáimmal?

Figyelt kérdés
A szomszédnak van egy bull terrier keverék. És a kutya nagyon goromba emberrel és kutyákkal szemben is agresszív. És az én labradorom és németjuhászommal veszekszik állandóan a kerítésnél. A labradorom csak ugatja semmi komoly nem akarja bántani se verekedni. Németjuhászom viszont támadná. A szomszéd kutya oda kap nekik meg a németjuhasz is neki. Ha nem szólok rájuk vegy éppen a szomszéd akkor órákig csináljak. Jó az én kutyámim is hibásak mert néha oda mennek és várják h jöjjön. Főleg a nj. Erre szeretnék valami megoldást. Annyit már el értem a szomszédnál hogy a ház háta mögé nem engedi el őket mert ott rossz a kerítés és tacsija egy időben állandóan átjárt. Nem egyszer mentem meg a kutxát az enyémegtől. De nem akarok balhét szomszéddal mer jó a kapcsolat a szomszéddal . De ebbem a témában nem jutunk dűlőre. Ahol nagxon rossz volt a kerítés ott én meg csináltam mikor az az ő kerítése de akkor se azon volt hogy akkor együtt csináljuk meg az egész kerítése. Hanem azt magyarázta hogy a gáz csőre vigyázak. De azért nem csinálom meg ezen a részen úgy hogy ne lássák egymást mert akmor attól félek hogy szét szedné a ház háta mögötti kerítés és át jönne. Rá szólunk a kutyákra de ezt sem tartom jó ötletnek. Mert ha sajnos úgy adódna hogy vmelyik át megy a másikhoz akkor szeretném ha a kyutyáim teljes erővel meg védenek magukat és adnának neki. Szertem az állatokat de ez a kutya egy kretén. Jól kifejlett német boxert földbe verte és fojtogatta. Alig bírtuk leszedni a kutyáról. Neki ment egy németjuhász és kaukázusi keveréknek de akkor se lett baja. Szivós kis dög. De nincsen több 20-25kg nál és kicsivel kisebb is a kuytáimtól. Szerintetek mi a megoldás? Mit csináljak? Valami jó megoldás? Bocs h hogy egy regényt írtam. Várom válaszotok. Bármi ötlet vagy tapaszt tanács jól jönne.
2014. febr. 16. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a szomszéd üres telekre jártak folyton a kóbor kutyák, cicák. Én beültettem gyorsan növő sövénnyel és a kerítésre tettem nádat is, biztos ami biztos alapon. A szomszéd, mire tudott volna nyekeregni, megnőtt akkorára a sövény, hogy nem mászkálnak oda a kutyák. Egyébként amit még tudsz tenni, az az, hogy a saját oldaladon rendesen megcsinálod a kerítést, ha már neked is érdeked.

Mellesleg egy jó, ösztönerős nj mellett én nem paráznék. Nekem is az van és ne hasonlítsd a boxerhez. Majd markolj bele a sörényébe...

Egyébként sablonos, de javasolnék egy kis kutyasulit meg szocializációt...

2014. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Jó ötlet a bokor és nád. Nem is tudom ez eddig miért nem jutott eszembe. Csinálgatom de nem kis szakaszról van szó. Bele szoktam markolni :D tudom nem is becsülöm alá a németjuhászt mert... Már mint kinek kéne szocilizáció?
2014. febr. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!