Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám. Mitévő...

Meghalt a kutyám. Mitévő legyek? Legyen új? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A tegnapi napon elaltatták a kutyámat, mert rákos volt és kb.: 3 napja volt hátra. Eleinte azért kaptam mert féltem a kutyáktól köztük ettől is, de később nagyon összebarátkoztunk. Szegény csak 6 éves volt(emberi évben).

Apa új kutyát akar venni, de én nem tudom akarjam-e mert megharagudhat a lelke amikor más kutyát simogatok, mert azon kívül ugyan úgy szeretném mind 2-őt meg mindig is ő maradna az első kutyám.

A másik meg nagyon szomorú vagyok iskolában alig bírtam sírás nélkül, amikor haza jöttem elsírtam magam hogy nem csóválja a farkát a kapu előtt, hogy jövök már. Aranyszínű Golden Retriver kan volt.

Egyszerűen bűnösnek is érzem magam mert nem törődtem vele eleget, nem simogattam eleget, és nem tudott semmit mert eleinte féltem később meg lehetetlen volt betanítani.

13/f


2014. febr. 18. 17:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is. És igen ha lenne is kutyám mindenképp július után mert július-ban 2 hetet nyaralunk, és azt végigszenvedné itthon, nélkülem.... azért sajnálnám.
2014. febr. 19. 05:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 26 évesen ugyanígy gyászoltam a kutyámat és még sokan ugyanígy éreznek ilyenkor, hidd el :)


Én azt mondom, legyen gy következő kutyátok. Segíteni fog átlendülni ezen a rossz időszakon és szerető otthont biztosítotok egy másik kis lénynek :) A kutyád szeretett téted, ő is azt szeretné, ha boldog lennél ezután is :)


És nem tudom, apukád honnan akar kutyát szerezni, de nézzétek meg a menhelyes kutyákat is!!!! Én a kutyám halála után 3 napig bírtam az egyedüllétet, aztán elmentem a helyi sintér telepre és elhoztam egy kutyust. Szuper kutya, okos, ügyes, nagyon gyorsan tanul és nagyon ragaszkodik hozzám :) Rengeteg szuper kutya van ilyen helyeken. Koszosak és büdösek,de ugyanolyan hatalmas a szívük. És egy kis sampon csodákat tesz! :)


Itt tudtok nézelődni:

[link]

2014. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!