Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák kirakása? Ki lehet...

Firestorm kérdése:

Kutyák kirakása? Ki lehet tiltani a kutyákat a lakásokból?

Figyelt kérdés

Van egy igazán "kedves" gondnokunk a házsorban és most azt vette a fejébe,hogy aláírást gyűjt annak érdekében,hogy ne lehessen az egész házsorban kutyát tartani (Panel),ugyanis idegesíti a kutya ugatás,elvileg ma fog vagy holnap körbejárni az aláírásokért.

Kérdés,hogyha összegyűlne x mennyiségű aláírás akkor valóban kilehetne tiltani a lakásokból a kutyát,ha önkormányzathoz fordul ez a szemét?Saját öröklakásunk van,ahogy sokan másoknak is akik kutyások és úgy tudom meg van határozva hány kutyát lehet tartani (Nekünk 1 van),de én nem hiszek abban,hogy majd bárki megszabja,hogy a saját/örök lakásunkban mit tarthatunk és mit nem,ami nem szabályellenes.Ráadásul nem igazán van kutyaugatás sem,szerencsére a legtöbb kutya csak okkal ugat.Ja igen és a gondnoknak is van 2 kutyája,akit az erkélyre zár ki,oda végzik a dolgukat,lakásba nem mehetnek be.Ma az egyik kis öreg bácsi mikor mondta ezt neki a gondok,hogy zavarja a kutya ugatás azért akarja kitiltatni őket,fogta magát azt mondta,hogy "Inkább a kutyák ugassanak,mint maga" és tiszta erőből neki lökte a liftnek,annak ellenére,hogy az öregnek az életében nem voltak kutyái.Vélemények?


2014. febr. 26. 09:19
1 2
 11/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Annyit tehet, hogy bejelentést tesz a jegyzőnél, ők kivizsgálják, hogy a kutyád ugatása mennyire zavaró, és ha nagyon, akkor kezdhetnek csak intézkedni :)

Ne aggódj!

Viszont Te simán felnyomhatnád, mert ha jól értem séta nélkül tartja a kutyákat az erkélyen??? Ez teljesen tilos

2014. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az erkélyen tartás TÖRVÉNYBE ÜTKÖZIK. Meg van szabva, hogy egy-egy kutyának mennyi szabad teret kell biztosítani és kvára több, mint az erkély, pontos számra sajnos nem emlékszem (talán 6 négyzetméter/kutya...)
2014. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az én kutyám nem ugat ok nélkül,sőt ritkán hallani a hangját szerencsére,viszont most az mondta a gondnok,hogy módosít és csak 1 kutyát akar kirakatni innen.
2014. márc. 3. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!