Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik panelban laknak és...

Akik panelban laknak és dolgoznak, és egész nap szinte nincsenek otthon, nem sajnálják a kutyájukat hogy egyedűl van otthon?

Figyelt kérdés
most őszintén!nem szenveds ez a kutyának ha nincs otthon senkisem, és másik kutyus társa sincsen?
2009. dec. 18. 22:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az enyámek is elvannak de mégis engem lesnek folyton. Csak azt mondtam, nem azért kell másik kutya hogy ne unatkozzanak, hanem mert te akarsz másikat.
2009. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Középméretű panelben lakom, két kutyám van és mindegyiknek van macskája, a macskáknak van teknősük. Mindenki happy. A szinten 6 lakásban 7,5 kutya élt egy időben és nem volt belőle probléma.
2009. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
lakásban tartok kutyát, egész nap dolgozom, a reggel sétával indul, este hazaérve újra séta, vagy ha megyek valahova jön velem. A családomnál van kerti kutya, hát az enyém sokkal jobban viselkedik, kiegyensúlyozottabb, és azt hiszem boldogabb is. Egy kerti kutyának akkor jobb, mint egy szobakutyának, hogyha ugyanúgy sétálni hordják naponta kétszer, bent alhat a melegben, de ki is mehet őrködni. Ezzel szemben sajnos a legtöbb kerti kutyát szinte sose viszik sétálni és nem is engedik be, csak télen. Egész életükben egyedül vannak. És nem igaz, hogy ketten boldogabbak. Az én kutyámat, ha úgy alakul, néha egy hétre vidéken hagyom a családnál, kertben van, ketten vannak, de ahogy megérkezem ugrik be a kocsiba, hogy vigyem innen haza, de gyorsan. A legnagyobb örömmel jön velem vissza szobakutyának pestre.
2009. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Vicces. :D Most akkor pl az én kutyáim nem lehetnek boldogak mert télen is kint alszanak? A házban is szenvedhet a kutya, csak azt nem látják az emberek. Ez csakis az embertől függ.
2009. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Valamit mindenki kihagyott a válaszokból: attól függ, hogy a kutya hol érzi jól magát. Vannak olyan kutyák, akik kint érzik igazán jól magukat és vannak olyanok, akik bent. Az egyik ismerősömnek egy csodálatosan szép és okos farkaskutyája volt. Kertben tartotta, ahol a kutya jól is érzete magát, onnan tudom, mert ha akart volna, akkor az előszobában alhatott volna. Nem akart. Ezt is figyelembe kell venni.
2009. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: bocs, ezt a másik kérdéshez akartam írni !
2009. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Off:

Hogy lehet hét és fél kutya?! :D

2009. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

én pont ezért nem merek kutyát venni. :$

16 éves lány vagyok. Van egy 19 éves bátyjám. Ő nagyon régóta szeretne kutyát. persze én is. x d csakhogy panelban lakunk. = / és apám csak a német juhászt engedi,és a tesóm is azt szeretne. de én egyszerűen nem akarom meg engedni.

= / Van egy bnőm,akinek van egy hatalmas német-skót juhász keverék kutyája,és panelban laknak,egy 10 emeletesben a 3.emeleten. Voltam abban a panelban,és már a lépcsőtől sem voltam elragadtatva. Szűk vélt és magas... aztán siralmas a kinézet is.. a kutya azonban teljesen életerős,boldog,kiegyensúlyozott. De úgy tudom náluk van otthon valaki napközben.. de nálunk nem lenne. és emiatt nem engedem,hogy kutyánk legyen. = | Pedig annyira szeretnék egyet. *.* A mi panelünk sokkal tisztább,és van egy viszonylag nagy erkélyünk,ott lehetne egy kutya lak,de ha belegondolok hogy ott lenne bezárva míg meg nem jövünk. =$ Az erkély azért nem pótol egy kertet... Na mind1,ha majd felnövök mindenképpen családiban szeretnék élni,hogy legalább akkor lehessen kutyám. :)

2011. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

a 7,5 kutya engem is érdekel. ; d

2011. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!