Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezmiez? Alaszkai Malamut, de...

Ezmiez? Alaszkai Malamut, de mégis miféle?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan, mint egy álomszép bűbájos medve! ^_^



2014. ápr. 6. 17:48
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Sokan írtátok hogy ez keverék kutya vagy hogy tibeti mastiff(ezzel teljesen egyet értek,mert ez biztos nem Malamut)

De akkor ez mi,egy jól sikerült keverék?

Mert ilyet még nem láttam

[link]

2016. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan lehet, mint a pomapoo (pomerániai x uszkár [poodle]), nyilván belőlük is van, mert "designer keverék", de akkor is csak keverék, nem elfogadott kutyafajta... Őket Amerikában szaporítját, ezt a wakon akármit meg Kínában, mert ott meg ez a divat... ennyi. Attól még nem lesz külön kutyafajta, ennek is megvan gondolom az oka. 2000-2500 euro meg ezekben az országokban nem olyan, mint itthon... kicsit mások az árak meg a keresetek... Bár szerintem fölösleges erről vitázni, mert a kérdező kötve hiszem, hogy majd vesz 2500 euroért ilyen kutyát, meg még el is megy érte Kínába meg haza... Hogy milyen fajta, az is kiderült: keverék.
2016. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!