Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti kutyátoknak is van...

A Ti kutyátoknak is van furcsa szokása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hogy a ti kutyátoknak is vannak-e "furcsa" szokásai.:)

Az én kutyám pl. a tápot mindig a kindertojás sárga kis vackából eszi meg.Nagyon ritkán megy oda a táljához hogy abból egyen.Mindig tennünk kell a tojásba tápot.Megrázzuk hogy csörögjön és eldobjuk.Utána kinyitja és megeszi.Aztán hozza vissza hogy rakjuk bele a kövi adagot.

A kutyám 2 éves Yorkshire terrier.

Ti is írjátok le légyszi a kutyátok fajtáját és korát.



2014. ápr. 10. 16:45
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ilyen világtalan vagy és a legapróbb vicces dolgot nem tudod értékelni a kutyádon (már ha van és ha nincs akkor már tudom miért vagy ilyen tudatlan hülye) s gondolom ki is neveled belőle...Gratulálok ;)
2014. ápr. 10. 19:10
 12/42 A kérdező kommentje:

Amúgy mindenkinek köszönöm a válaszát!Felvidítottak ezek a játékos és vicces kutyák :)

Sok ilyen vicces élményetek legyenek még velük ;)

2014. ápr. 10. 19:12
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám azt csinálja, hogy ha megyek be este a házba az ételéért, akkor mindig megáll az ajtó előtt és a jobb mancsát rárakja a jobb lábamra.Várja a vacsit. :)

Meg a teraszunknál a lépcsőnél van egy korlát, és a korlát és a lépcső között van egy kis perem, és a kutyám mindig ott járkál, "egyensúlyoz".

És felfedeztem nála egy jó kis trükköt, a "cuki pózt".Ha azt mondom neki hogy "cuki pózt", akkor a mancsát rárakja a szemére, vagy ha éppen guggolok akkor rárakja a fejét és az egyik mancsát a lábamra és néz avval a két szép szemével... stb....

Meg ha eldobom neki a sípolós labdáját akkor nem hajlandó utána futni csak ha elindulok a labda fele.Ha meg elindulok akkor fut a labdáért ezerrel, majd elém jön és sípoltassa a labdáját, de oda nem adja.Mintha közbe azt mondaná hogy ezt megszívtad és mintha rajtam nevetne.Majd utána elkezd a labdával futni hogy kergessem. :)

Labrador, 2 éves (4 hónap múlva lesz 3)

2014. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
60%

Az előző 85%os nem én vagyok :oP tehát már ketten mondjuk h ez azért nem oké... De legalább rávilágítottál miért van annyi neveletlen kutya: mert a gazdáik ahelyett h megnevelnék őket, még rá is dicsérnek és élvezik :D aztán amikor a kutya neveletlensége és falkavezér szerepe nem csak a cuki dolgokban muatkozik meg, akkor meg megy a sírás rívás.

És igen van és volt is kutyám, de nekem a cuki dolgaik másban merülnek ki.

2014. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 sippara ***** válasza:
100%

Furcsa szokást, vagy neveletlenséget keresünk? A kérdésedből nem volt egyértelmű :)


Furcsa szokás: a "nagyobbik" kutyám mindig kiveszi a nyúlcombot/farhátat a tálból, félig megrágja, aztán megeszi a húst és a zöldséget és a végén fejezi be a csontosat; ha felérünk sétából, a bejárati ajtó előtt a folyosón körbe-körbe ugrál, ha megkérdezem, hogy "vagány vagy?", akkor még jobban bepörög és aprókat vakkant hozzá :)

A "kisebbik" a méretéből és korából adódóan MINDENT lever maga körül MINDIG, néha még úgy is, hogy hozzá sem ér az adott tárgyhoz; ha éhes (ez napi 23,5-24 óra :D), leül a konyhaajtó elé, és onnan bámul, hogy adjak már valami kaját, vagy feladatot, vagy bármit :)

2014. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

"Furcsa szokást, vagy neveletlenséget keresünk? A kérdésedből nem volt egyértelmű :)"


Furcsa szokást kerestem :D benne van a kérdésben :)

Egyáltalán nem beszólás!Ne vedd annak!:)

Nem gondolnám hogy akkora neveletlenség lenne az, hogy tojásba rakom a tápját és eldobom neki...amúgy ha egyedül van itthon akkor tálból eszik, természetesen.De mikor játékos kedvében hozza a tojását :)

2014. ápr. 10. 21:18
 17/42 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy mielőtt valaki azzal jönne hogy a nekem nem tetsző kommenteket kitörlöm ne higgyétek el!Én egy kommentet se törlök ki!!Nem tudom hova tűnhetett az első beszólós komi :/
2014. ápr. 10. 21:20
 18/42 sippara ***** válasza:
65%

"Nem gondolnám hogy akkora neveletlenség lenne az, hogy tojásba rakom a tápját és eldobom neki..."


Nem, a neveletlenség ez: "Mindig tennünk KELL a tojásba tápot"; meg ez: "olyan édes mikor várja hogy "dobjadmáár dobjadmáár" :D és ugat :)".


"amúgy ha egyedül van itthon akkor tálból eszik, természetesen."


Amúgy ha egyedül van otthon, mit keres előtte az étel???

2014. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az öreg mindig letisztogatja a lábait elalvás elött. ( csak tiszta lábakkal lehet elaludni ) A lány meg ha már nem játszok vele, akkor rodeózik a labdájával. Dobálja magának, ágaskodik, bakkol stb. Ők dogo canariok. Van egy tacsi mixem is. Neki a fekhelyén kívül kell egy takaró is mert takarózik vele még nyáron is.
2014. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Igen, meglehet engem vetni csak azért mert nem veszem el előle az ételt ha elmegyek itthonról.Akárhogy szidtok akkor SE fogom elvenni tőle!!!Ezt a tojásos játékot meg mi kezdtük el vele, nem szokott volna rá ha mi eleve nem is rakunk bele kaját és nem dobjuk el.Örömmel játszuk vele ezt és nem akarom ebből kinevelni mert semmi rosszat nem tesz vele!!Utolsó köszi a választ :D aranyosak :))
2014. ápr. 11. 07:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!