Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti kutyátoknak is van...

A Ti kutyátoknak is van furcsa szokása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hogy a ti kutyátoknak is vannak-e "furcsa" szokásai.:)

Az én kutyám pl. a tápot mindig a kindertojás sárga kis vackából eszi meg.Nagyon ritkán megy oda a táljához hogy abból egyen.Mindig tennünk kell a tojásba tápot.Megrázzuk hogy csörögjön és eldobjuk.Utána kinyitja és megeszi.Aztán hozza vissza hogy rakjuk bele a kövi adagot.

A kutyám 2 éves Yorkshire terrier.

Ti is írjátok le légyszi a kutyátok fajtáját és korát.



2014. ápr. 10. 16:45
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Igen nekem apa azt mondta hogy a két mellső lábát emeli :D
2014. ápr. 11. 20:48
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kézenállva pisil. Meg a tápot beveszi a szájába,és elmegy megeszi máshol. Jön vissza,viszi a következőt...

4 éves shih tzu kan,3 lábú.

2014. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

30. válaszoló aki írta, hogy a 11.19-nek :D Ha megtörlöm a kutyámat az enyém még utána is folytatja a törölközést, csak akkor van kész szóval ha csak kicsit ázik el teljesen rábízom a dolgot, ha nagyon azért besgeítek :D


Kérdező elhiszem csak ilyet még nem hallottam :D amit az utolsó válaszoló írt, hogy kézenállva azt már igen, de hogy ez fordítva is lehetséges nem tudtam :DDD

2014. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Én se gondoltam volna amíg apa nem mondta :D

Nagyon aranyos lehet a 3 lábú kutyusod :) Privibe küldesz képet?Szeretném látni ha nem baj :)

2014. ápr. 13. 21:05
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
23-as: az én keverékem is mindig ezt csinálta. Mm a pörgést. Imádtam, mindig olyan jót röhögtünk a párommal rajta :o))
2014. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Na gyűlnek akkor a pörgős kutyák :D
2014. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
:D
2014. ápr. 21. 13:09
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
a 2 éves komondorom reggelente addig nem nyugszik, amíg nem nyomja az orrát az enyémhez. ha reggel kimarad a pisze, meg van sértődve egész nap, nem jön oda akkor sem, ha hívom :)
2014. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Egyemmeg *-* de édees *o*
2014. ápr. 25. 07:50
 40/42 Bánszki Csilla ***** válasza:
100%
Látom, hogy már nem mai kérdés, de azért megosztom az én kis 4 éves Bishon Havanese kiskutyám szokásait. A száraz táppal való rohangászás az nálunk is megvan, csak a pad alatt hajlandó elrágcsálni, és egyesével hordja be. a másik vicces szokása fogalmam sincs honnan jött, de a cipőnkbe mindig becsempész vmi meglepetést, vagy egy teniszlabdát vagy egy csipogós játékot beletesz. És amit a legjobban bírok, hogy ha valaki hív telefonon, akkor vonyít,ez főleg akkor jó ha éppen nem hallom, hogy csörög, viszont a baj az, hogy akkor sem hagyja abba ha felvettem, szerintem így mondja a telóba az "apjának", hogy gyere már haza hiányzol :D
2014. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!