Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti kutyátoknak is van...

A Ti kutyátoknak is van furcsa szokása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hogy a ti kutyátoknak is vannak-e "furcsa" szokásai.:)

Az én kutyám pl. a tápot mindig a kindertojás sárga kis vackából eszi meg.Nagyon ritkán megy oda a táljához hogy abból egyen.Mindig tennünk kell a tojásba tápot.Megrázzuk hogy csörögjön és eldobjuk.Utána kinyitja és megeszi.Aztán hozza vissza hogy rakjuk bele a kövi adagot.

A kutyám 2 éves Yorkshire terrier.

Ti is írjátok le légyszi a kutyátok fajtáját és korát.



2014. ápr. 10. 16:45
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Ja és még csak annyit hogy 2 éves a kutyám és eddig nem volt és nem is lesz probléma azzal hogy ki a falkavezér.Tudja hogy ÉN vagyok az és nekem szót kell fogadnia!!
2014. ápr. 11. 07:34
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis aranyos ha a kutyáknak vannak néha furi dolgai.Nem lehet minden kutya agyonkiképzett.Ha tudják hogy ki a falkavezér és engedelmesek is akkor miért nem lehet nekik néha egy kis csínyt elnézni. nem robotok ők hogy állandóan azt tegyék amit ti akartok.
2014. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legidősebb kutyámnak van fura evési szokása :D Mindig kiszedi a farhátakat és szépen sorba lerakja a tál mellé őket, aztán kieszi a húst, aztán a fele gyümölcs turmixot, utána sorban megeszi a farhátakat és a végén a turmix másik felét kinyalogatja és ezt mindig így csinálja :D

A középső meg kaki előtt mindig pörög a saját tengelye körül legalább 10et, szóval ha kezdi a forgást már tudom, hogy készíteni kell a zacsit...mikor befejezi akkor fut egy kört pórázhosszon de úgy mint akit hajt a tatár és a végén hasra dobja magát, megvárja míg felszedem a cuccot és utána olyan nyugalomban megyünk tovább mintha mi sem történt volna :D Ilyenkor szoktam neki mondani, hogy bolond vagy ugye? Ő meg persze csóvál rá :D

A kicsi meg amikor rászólok hogy nem szabad, menj innen vagy gyere ide akkor mindig úgy indul el, hogy a fejét hátra dobja oldalra fordul, kivár és kilő...már csak azt nem mondj, hogy "ágyő,balra el" :D

2014. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

7 éves, szintén yorkshire terrier.

Alvás előtt játszunk pár percet, van egy kedvenc plüsse, azt rángatjuk. Ha véletlenül elfelejti, és csak később jut eszébe, akkor legszebb álmomból arra kelek, hogy a plüssét beletolja az arcomba, hogy ébresztőőőő, nem játszottunk.

Nincs elkényeztetve, ezt az egy hülyeséget elnézem neki, mert amúgy nagyon okos és jól nevelt, szóval ennyi belefér.

Ja meg még az, hogy nagyon szereti a kisgyerekeket, de ha elkezdik simogatni, akkor "lányos zavarában" neki áll füvet rágni. Erről jó lenne leszoktatni, de egyelőre nem sikerült.

2014. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

23. válaszoló! nem tudod véletlenül miért csinálja a pörgést? Azért kérdezem, mert az én kutyám is mindig pörög kakilás előtt :D csak utána nem lefekszik, hanem leül, persze ő is odébb fut és vár amíg felszedem :D

vagy ha bárki más tudja miért van ez megírhatná!


A fenti kérdésre válaszolva, akkor ez az egyik furcsa szokása. Ezenkivül ha elázik rohangál össze-vissza, végig futja az egész lakást,szoktam lerakni neki törölközöt és abba dörgölözik, bár ez lehet nem annyira furcsa, mert így szárítja magát, de barátnőm azt mondta az ő kutyája nem csinál ilyet, nem tudom. :)

2014. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
23-as vagyok. Nem tudom :D De kiskorától ezt csinálja. Hát ez akkor a jó igazán mikor megy valamitől a hasa és forgás közben már jön a cucc, na akkor kell vigyázni nagyon :D
2014. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig 23-as vagyok mert azt most látom hogy a fajta meg a kor is kell :D

A nagy 2 éves corso, a középső 1,5 éves corso, a kicsi meg 5 hónapos pit mix.

25-ös neked milyen fajta?

Amúgy én még más kutyánál sose láttam ilyen forgást, azt hittem egyedi hülyeség :D

2014. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!olyan jó és vicces ezeket elképzelni ahogy olvasom.:)

Tudjátok mit mondott apa?Hogy egyik ügyfelével beszélgettek a kutyákról és mondta a férfi hogy az ő kutyája kiskora óta úgy pisil hogy a két mellső lábát felemeli úgy mint egy ló és úgy pisil.Nem ő tanította neki egyszerűen így csinálja.:DD

Ez is elég vicces ezért gondoltam hogy kiírok egy ilyen kérdést.Hogy együtt nevessünk.:))))

2014. ápr. 11. 13:28
 29/42 anonim ***** válasza:

Az enyém havanese,5 éves, semmi hasonlóság se korban se fajtában, akkor ez rejtély marad továbbra is, hogy miért pörögnek. :D Egyébként én se láttam ezt más kutyáknál csak mennek aztán összekuporodnak és ott is a cucc :D


Kérdező, a mellső lábait emeli fel és úgy pisil? hát ez nekem elképzelhetetlenek tűnik,de biztos viccesen néz ki :D

2014. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

11:19 nek.

A canariok nálam is szeretnek törölközni. Amikor eláznak az esőben pl munka közben, akkor mind a ketten rohannak a szekrényükhöz. Iven van nekik mert télen ruhát vagyok kénytelen rájuk adni. Na és tudják hogy a szekrényben van a törölközőjük. Egyenesen követelik, ugatnak ha nem akarom elővenni meg elém állnak. Ha átdörgöltem őket akkor lefekszenek a helyükre. :-D

2014. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!